Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Ruta Sepetys

„Šią istoriją sugalvojau ne aš – tai Lietuvos istorija“.

Rūta Šepetys – lietuvių kilmės JAV rašytoja. R. Sepetys išgarsėjo savo kūriniais „Druska jūrai“, „Kuždesių fontanas“, „Nelengvu keliu“ ir kitais.

Išdėstymas:
elakcija

Ruta Sepetys

11,82€

...1945 metų žiema. Keturi jauni žmonės: du vokiečiai, lietuvė, lenkė. Keturios paslaptys. Jų keliai susikerta bėgant su tūkstančiais kitų nuo puolančios sovietų kariuomenės. Jų tikslas – pakliūti į „Wilhelm Gustloff“, laivą, turintį juos išgelbėti nuo okupantų. 1945 m. pradžioje puolant sovietų kariuomenei vokiečių karinės..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Ruta Sepetys

13,44€

Kūrinio veiksmas vyksta 1957-ųjų Ispanijoje. Ši valstybė, neseniai atsigavusi nuo karo baisumų, vis labiau traukia turistus, ištroškusius saulės bei vyno. Tačiau šalį šiuo metu valdo generolas Fransiskas Frankas, kurio režimą patys ispanai laiko diktatorišku. Aštuoniolikmetis Danielius Meitsonas, turtuolis naftos magnato sūnus, su šeima atvyks..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Ruta Sepetys

8,63€

1950-ieji, Naujojo Orleano prancūzų kvartalas knibžda paslapčių, nusikaltėlių ir laisvo elgesio moterų. Septyniolikmetė Džozė Moren, plačiai žinoma kaip viešnamio prostitutės duktė, iš gyvenimo trokšta kur kas daugiau, nei gali pasiūlyti lengvo gyvenimo miestu pramintas Naujasis Orleanas. Ji sunkiai dirba, kad galėtų mokytis, o..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Ruta Sepetys

6,26€

„Tarp pilkų debesų“ – debiutinis, visuotinio pripažinimo sulaukęs lietuvių kilmės amerikietės rašytojos Rūtos Šepetys romanas. Užburianti istorija, kuri užgniaužia kvapą ir pavergia širdį, atskleisdama įstabią žmogaus dvasios prigimtį.1941-ieji. Penkiolikametė Lina, talentinga meniškos sielos mergaitė, rengiasi dailės studijoms, o jauna širdis pasi..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

naujiena elakcija

Ruta Sepetys

14,03€

New York Times bestselerio „Druska jūrai" autorėPagal šį romaną sukurtas to paties pavadinimo kino filmas.„Nedaug yra puikių knygų, dar mažiau – reikšmingų, o ši – ir puiki, ir reikšminga." -The Washington PostAr jums kada teko spėlioti, ko verta žmogaus gyvybė?Mano brolio gyvybė tą rytą tebuvo verta kišeninio laikrodžio.1941-aisiais penkiolikametė..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Ruta Sepetys

11,37€

Nuo 14 m. Sukrečianti jaunos merginos išlikimo istorija.Nedaug yra puikių knygų, dar mažiau – reikšmingų, o ši – ir puiki, ir reikšminga.The Washington Post1941 metų birželis. Netikėtas nekviestų svečių apsilankymas sudaužo penkiolikmetės Linos Vilkaitės gyvenimą. Ji su mama ir broliuku sulaikoma slaptosios sovietų policijos ir ištremiama į Si..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Ruta Sepetys

13,40€

„Turiu tave išduoti“ yra naujausia, šeštoji,  Ruta Sepetys (g. 1967 m.)  knyga. Pasaulyje ji išgarsėjo istoriniu romanu „Tarp pilkų debesų“. Knyga apie lietuvių tremtį į Sibirą Antrojo pasaulinio karo metais tapo pasauliniu bestseleriu ir buvo įtraukta į mokykloms rekomenduotinos literatūros sąrašą. Rumunija, 1989 metai.Europoje vien..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1967 m. lapkričio 17 d. Detroite, JAV, lietuvio ir amerikietės šeimoje. Šeimoje iš 3 vaikų ji yra jauniausia. Jos tėvas Lietuvą paliko 1940 m., 9 metus praleido Vokietijos pabėgėlių stovyklose ir 1949 m. atvyko į JAV. 

R. Sepetys baigė Hilsdalo koledžą, kur studijavo operą ir tarptautinius finansus.

Vėliau studijas tęsė Prancūzijoje (Toulone ir Nansyje). 

Įgijusi magistro laipsnį grįžo į JAV ir 13 metų dirbo Los Andžele, muzikos verslo srityje. 

Įkūrė savo firmą, atstovavo daugeliui garsių JAV muzikantų, dainininkų ir grupių.

Persikėlė į Tenesio valstiją. 

Dabar gyvena Nešvilyje su vyru Michaelu. 

2005 m. pirmąkart apsilankė tėvo gimtinėje.

Kūrybos bruožai

Ruta Sepetys išgarsėjo istoriniu romanu „Tarp pilkų debesų“. Knygoje pasakojama apie lietuvių tremtį į Sibirą Antrojo pasaulinio karo metais. Visi veikėjai išgalvoti, bet aplinkybės, kurias jiems teko išgyventi – tikros. Knyga parengta remiantis tremtinių atsiminimais. Nors kūrinys yra skirtas vaikams ir paaugliams, dauguma sutaria, kad jį vertėtų perskaityti visų amžiaus grupių žmonėms. Romanas pateko į „The New York Times“ bestselerių sąrašą, yra išverstas į 27 pasaulio kalbas, o Italijoje įtrauktas į mokykloms rekomenduotinų knygų sąrašą.