Kuždesių fontanas

12,15€
16,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Ruta Sepetys
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 512
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090139141

Knygos „Kuždesių fontanas“ aprašymas

Kūrinio veiksmas vyksta 1957-ųjų Ispanijoje. Ši valstybė, neseniai atsigavusi nuo karo baisumų, vis labiau traukia turistus, ištroškusius saulės bei vyno. Tačiau šalį šiuo metu valdo generolas Fransiskas Frankas, kurio režimą patys ispanai laiko diktatorišku. 

Aštuoniolikmetis Danielius Meitsonas, turtuolis naftos magnato sūnus, su šeima atvyksta į Madridą. Gražus vaikinas iškart patraukia viešbučio darbuotojos Anos dėmesį. Leisdamas laiką su mergina ir fiksuodamas Ispanijos kasdienybę fotoaparatu, Danielius iš lėto atranda, kad užsieniečiams pateikiamas tobulas šalies paveiksliukas visiškai neatspindi tikro, grėsmingo Ispanijos veido...

Lietuvio ir amerikietės dukra Ruta Sepetys visame pasaulyje išgarsėjo istoriniu romanu „Tarp pilkų debesų“. „Kuždesių fontanas“ yra naujausia, ketvirtoji autorės knyga. Joje autorė vaizdžiai papasakoja skaudžią , tikrais įvykiais grįstą istoriją. Kūriniui papildomos vertės suteikia informatyvūs dokumentiniai intarpai: žinomų to meto asmenų citatos, ištraukos iš spaudos, istorinės nuotraukos.

Rūta Šepetys (g. 1967 m. lapkričio 17 d.) – lietuvių kilmės JAV rašytoja. Ji išgarsėjo savo romanu „Tarp pilkų debesų“ apie lietuvių tremtį į Sibirą Antrojo pasaulinio karo metais. Knyga skirta vaikams ir paaugliams, tačiau daugelis pritaria, kad kūrinys tinkamas skaityti visų amžiaus grupių žmonėms. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti