Tarp pilkų debesų

6,26€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
7,55€
Leidykla: Alma littera
Autorius Ruta Sepetys
Informacija
  • Metai 2011
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9789955389644

Knygos „Tarp pilkų debesų “ aprašymas

„Tarp pilkų debesų“ – debiutinis, visuotinio pripažinimo sulaukęs lietuvių kilmės amerikietės rašytojos Rūtos Šepetys romanas. Užburianti istorija, kuri užgniaužia kvapą ir pavergia širdį, atskleisdama įstabią žmogaus dvasios prigimtį.

1941-ieji. Penkiolikametė Lina, talentinga meniškos sielos mergaitė, rengiasi dailės studijoms, o jauna širdis pasirengusi pirmiesiems pasimatymams ir kitokiems vasaros džiaugsmams. Tačiau vieną naktį į namus įsiveržia slaptoji sovietų policija ir gražiausios svajonės pažyra šukėmis... Lina su motina ir broliu ištremiama į Sibirą. O Linos tėtis, atskirtas nuo šeimos, pasiunčiamas mirti kalėjime. Mergina stengiasi narsiai atlaikyti likimo jai skirtus smūgius ir prisiekia įamžinti savo šeimos ir tūkstančių kitų panašios lemties žmonių kančias piešiniuose ir aprašymuose. Rizikuodama gyvybe, Lina kuria ir siunčia meninius pranešimus vildamasi, kad šie kaip nors pasieks kalintį tėtį ir jam tai bus ženklas, kad brangiausi žmonės dar gyvi. Neįtikėtina stiprybė, meilė bei nepalaužiama viltis palaiko Liną ir jos šeimą šiurpioje tremtinių kasdienybėje. Tik ar vien meilės pakanka, kad išliktum?

Romanas sukaukė išskirtinio dėmesio pasauliniu mastu – išverstas į daugiau nei 27 kalbas, „New York Times“ bestseleris, Italijoje įtrauktas į mokykloms rekomenduotinų knygų sąrašą. Lietuvoje ekranizuotas –lankomumo rekordus sumušęs M. Markevičiaus, to paties pavadinimo, filmas. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti