Jūs - tai istorija. Patarimai, kaip kurti pasitelkiant atsiminimus

16,11€
18,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Ruta Sepetys
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786090156889

Knygos „Jūs - tai istorija. Patarimai, kaip kurti pasitelkiant atsiminimus“ aprašymas

Skirta kuriančiam jaunimui nuo 14 metų ir suaugusiesiems.


Gyvenimas – tai kintanti istorija.

Kiekvieną dieną jūs savo istoriją papildote, permąstote, pažvelgiate į ją kitu kampu. Diena yra istorija.

Metai yra istorija. Gyvenimas yra istorija.

JŪS ESATE ISTORIJA.


The New York Times bestselerių autorė Ruta Sepetys garsėja kuriamais ryškiais veikėjais ir šiurpinančiais siužetais. Parašiusi penkis apdovanojimų pelniusius istorinius romanus ir praleidusi nesuskaičiuojamą daugybę valandų skrupulingiems tyrimams, ji gali patvirtinti, kad stipraus kūrinio paslaptis slypi jūsų gyvenimo patirtyje.


„Jūs – tai istorija. Patarimai, kaip kurti pasitelkiant atsiminimus“ – vertinga patarimų knyga rašytojo karjeros siekiantiems žmonėms, drąsinanti pažvelgti į savo vidų ir iš giliai iškasti atsiminimus, atrasti juose autentiškus balsus ir įtikinamas detales, laukiančias, kol bus perkeltos ant popieriaus lapo. Meistriškai įausdama į kūrinį juokingas ir nuoširdžias savo gyvenimo istorijas, iliustruojančias rašymo meno aspektus (siužetą, veikėjų kūrimą, dialogą ir kt.), Ruta Sepetys įkvepia skaitytojus ir pateikia pluoštą rašymo bei tiriamojo darbo užduočių.


Ruta Sepetys – tarptautinį pripažinimą pelniusi The New York Times bestselerio „Turiu tave išduoti“ ir kitų istorinių romanų, išleistų daugiau nei šešiasdešimtyje šalių ir keturiasdešimčia kalbų, autorė. Penki jos romanai buvo atrinkti tarp pretendentų laimėti daugiau nei keturiasdešimt literatūrinių premijų ir dalį jų pelnė, taip pat yra įtraukti į daugiau nei šešiasdešimties valstybių apdovanojimų sąrašus. Pagal romaną „Tarp pilkų debesų“ sukurtas filmas „Pelenai sniege“, o pagal kitus romanus šiuo metu taip pat statomi televizijos ir kino filmai. Karnegio medalį laimėjusi Sepetys aistringai kalba apie istorijos ir literatūros galią skatinti visuotinį sąmoningumą ir žmonių tarpusavio ryšį. Ji skaitė pranešimus NATO, Europos Parlamente, Jungtinių Valstijų Kapitolijuje ir ambasadose visame pasaulyje. Ruta gimė ir užaugo Mičigane, šiuo metu su šeima gyvena Našvilyje, Tenesio valstijoje. Sekite jos puslapį RutaSepetys.com ir „Instagram“ paskyrą @RutaSepetysAuthor.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti