Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Linksmoji dantukų ekspedicija

Linksmoji dantukų ekspedicija

Internetu:
10,50€
Knygyne:
12,35€
Apie
Džiaugiuosi galėdamas Jums pristatyti „Linksmąją dantukų ekspediciją". Ši knygelė yra įkvėpta vaikų ir skirta vaikams. Šią idėją man padėjo įgyvendinti būrelis kantrių žmonių, ypač Vaidas ir Simona.Pirmuosiuose paveikslėliuose pristatomi pe...
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 40
  • ISBN 9786094757143

Knygos „Linksmoji dantukų ekspedicija“ aprašymas

Džiaugiuosi galėdamas Jums pristatyti „Linksmąją dantukų ekspediciją". Ši knygelė yra įkvėpta vaikų ir skirta vaikams. Šią idėją man padėjo įgyvendinti būrelis kantrių žmonių, ypač Vaidas ir Simona.

Pirmuosiuose paveikslėliuose pristatomi personažai Dantų šepetėlis, jo mylimoji Dantų pasta, Dora ir Kaprizas. Jų kelionė / ekspedicija prasideda Vilniuje ir baigiasi Švenčionėliuose, o jos maršrutas driekiasi per žydinčią pievą, savaną, povandeninį pasaulį, net iki Mėnulio, o grįžus Žemėn ir padūkus Antarktyje su pingvinais, be abejo, reikia aplankyti kitą draugą – bebrą!

Viliuosi, kad iliustracijos pradžiugins mūsų mažuosius ir paskatins susidomėti savo dantukais. Tėvelių prašau išradingai pažvelgti į užduotėles ir padėti mažiesiems klijuoti knygelėje įdėtus lipdukus.

Autorius

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai