Pedingtonas

12,16€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
14,30€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Michael Bond
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 40
  • ISBN 9786090157183

„Pedingtonas“ aprašymas

Michael Bond, R. W. Alley „Pedingtonas“ 

Jau daugiau nei šešis dešimtmečius meškiuko Pedingtono nuotykiai džiugina vaikus visame pasaulyje.

Tai klasika tapusi istorija apie meškiuką iš Gūdžiojo Peru, kuris atvyko į Pedingtono stotį Londone vien su lagaminu, pustuščiu marmelado stiklainiu ir kortele su užrašu „Prašome pasirūpinti šiuo meškiuku. Ačiū.“ Jį surado geraširdžiai Braunai ir pavadino Pedingtonu. Jie net nenumanė, kokį geraširdį, puikių manierų, bet nuolat į įvairiausius ir juokingiausius nuotykius įsiveliantį meškiuką nusprendė priimti gyventi į savo namus. Kiekviena diena su Pedingtonu tampa ypatinga!

Koks malonumas skaityti šią knygą iš kartos į kartą! Kiekvienas skyrius pristato trumpą istoriją apie vieną iš Pedingtono nuotykių. Visi jie puikiai tinka vakariniam skaitymo seansui su kelių piešinėlių apžvalga. O nuostabu tai, kad visos istorijos yra nesenstančios, todėl vaikams jos vis dar išlieka aktualios. Tai meška pajūryje! Meška pirko naują paltą! Tai gali įvykti bet kada, bet kurioje šalyje.

„Aš visada labai gerbiau Pedingtoną... Tai britų simbolis.“ STEPHEN FRY

„Pedingtonas“:

• vaikams nuo 4 metų;

• turtina žodyną ir vaizduotę;

• žaisminga, šilta ir juokinga istorija pralinksmins ir vaikus, ir suaugusiuosius;

• skatina gerumą ir vaizduoja gražius šeimos santykius.

Michael Bond (1926–2017) – britų vaikų rašytojas, kurio personažas meškiukas Pedingtonas kūrėją išgarsino visame pasaulyje. Knygų serija apie šio nepaprasto meškiuko nuotykius yra tapusi vaikų literatūros klasika, pagal jas pastatytas ne vienas Holivudo filmas, sukurta žaislų ir suvenyrų, o Didžiojoje Britanijoje net išleista speciali moneta su meškiuko atvaizdu. Pirmoji serijos knyga „Meškiukas vardu Pedingtonas“ išleista 1958 m. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti