Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Meškiukas vardu Pedingtonas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Autorius Michael Bond
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 160
  • ISBN 9786090144299

Knygos „Meškiukas vardu Pedingtonas“ aprašymas

Mažiesiems nuo 7 m. 

Neįtikėtinai smagūs pasakojimai apie vieną šauniausių ir mylimiausių visų laikų meškiukų – Pedingtoną! 

Iš tolimos šalies Peru atvykęs meškiukas liūdnas ir suglumęs sėdėjo ant lagamino Pedingtono geležinkelio stotyje. Jis buvo užsimaukšlinęs keistą skrybėlę. Su savimi turėjo tik tuščią marmelado stiklainį. Ant kaklo kabėjo lapelis su užrašu: „Prašom pasirūpinti šiuo meškiuku“. Braunų šeima priglaudė meškiuką savo namuose ir pavadino Pedingtonu. Šeimynėlė greitai suprato, kad tai - nepaprastas meškiukas. Blanki Braunų kasdienybė apsiverčia aukštyn kojom. Smalsus ir geraširdis Pedingtonas nuolat įsivelia į juokingus nuotykius!

Knyga „Meškiukas vardu Pedingtonas“:

• moko gerumo ir atlaidumo;

• lavina humoro jausmą;

• ragina mėgautis gyvenimu.

Michaelas Bondas (1926–2017) – britų vaikų rašytojas. Jo sumanytas veikėjas – meškiukas Pedingtonas – kūrėją išgarsino visame pasaulyje. Idėja sukurti Pedingtoną kilo M. Bondui dirbant televizijos operatoriumi BBC. Jis puikiai prisimena, kaip tai įvyko: „ 1956 m. Kalėdų išvakarėse nusipirkau mažą žaislinį meškiuką. Pamačiau jį paliktą ant lentynos vienoje Londono parduotuvėje ir man pasidarė gaila." Knygų serija apie ypatingo meškiuko nuotykius tapo vaikų literatūros klasika. Pagal istorijas pastatytas ne vienas Holivudo filmas. Pirmoji serijos knyga „Meškiukas vardu Pedingtonas“ išleista 1958 m. Į lietuvių kalbą išversta ir antroji serijos dalis „Ir vėl meškiukas Pedingtonas“. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti