Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Sapnų valdovės paslaptys

Sapnų valdovės paslaptys

Internetu:
12,90€
Knygyne:
15,55€ kainos knygynų tinkle VAGA (išskyrus frančizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Rita Bany
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786094843648

Knygos „Sapnų valdovės paslaptys“ aprašymas

Ar verta gilintis į tuos trumpus nakties žaidimus ir intymias klajones po savąjį „aš“? Be jokios abejonės, taip! Sapnuose užkoduota žinia gali būti itin vertinga, kartais sapnas pateikia netikėtą sprendimą iš sudėtingiausios situacijos ar patarimą, kurio kitur neišgirsi. Senovės Graikijoje sapnuose pasirodydavo dievai ir sapnuotojui pranešdavo svarbią žinią, duodavo ženklą ar palikdavo lemtingą simbolį.

Sapnai – arčiausiai mūsų, kaip oda ir jausmai. Sapnų vaizdiniai gali atspindėti užslėptus norus, pamirštus įvykius arba skelbti ateities prognozes. Pasirinkite, ką norite sužinoti savo sapnuose!

Mėgaukitės savo vaizduote ir didžiausia įmanoma laisve, sapnuodami drąsiai leiskitės į nepamirštamus nakties nuotykius.

Kiekvienas žmogus gali tapti savo sapnų valdovu ir atskleisti didžiausias paslaptis, kurios glūdi pasąmonėje ir laukia, kada jas išlaisvinsite!

„Ne veltui senovės Graikijoje žmonės būriais traukdavo į dievo Asklepijo šventyklas sapnuoti pranašingų sapnų. Išgirsti dievų žodį, pamatyti svarbią žinią, suprasti, ką reikia daryti, ko imtis, kaip pagyti ir pan. Graikijos salose, Kipre, Turkijoje, Anatolijoje lankiausi dievo Asklepijo šventyklų liekanose, bandžiau atsisėdusi ant akmenų sapnuoti, pajusti tolimą senų laikų dvasią. Iki šiol naudoju šį metodą – sapną išnešioju kaip kūdikį, kad subrandinčiau savyje rūpimą klausimą ir iš visatos gelmių gaučiau atsakymą.“ – Rita Bany

Rita Bany (Banienė) – rašytoja, vertėja, lektorė, sapnais domisi jau kelis dešimtmečius. Ji išvertė iš anglų kalbos keturias knygas sapnų tematika, taip pat yra dviejų knygų apie sapnus ir sapnavimo patirtis autorė. SAPNŲ VALDOVĖS PASLAPTYS – trečioji Ritos Bany knyga apie sapnus.

2003 m. autorė baigė Aktyvaus sapnavimo mokyklą (Active Dreaming School) JAV, šiai garsiai mokyklai vadovauja Robertas Mossas, žinomas rašytojas ir sapnų fasilitatorius. Rita Bany studijavo tibetiškąją budizmo sapnų jogą pas įvairius Tibeto lamas Rinpočes, turi Kanados tarptautinį NLP praktikės sertifikatą.

Lietuvoje Rita Bany daugelį metų dėstė sapnų teoriją ir praktiką įvairiuose dvasiniuose centruose, penkiolika metų dirboezoterikos centre „Du pasauliai“.

Naujojoje knygoje autorė išdėsto senųjų sapnuojančių kultūrų požiūrį į sapnus, pasakoja apie savo artimą draugystę su mentoriumi ir atskleidžia šamaniškojo aktyvaus sapnavimo paslaptis, nagrinėja sapnus, supažindina su pagrindinėmis sapnavimo technikomis ir tikslais. Knyga rekomenduojama visiems, besidomintiems šamaniškuoju ir sąmoningu skaidriu sapnavimu, sapnų joga.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti