Nutukimo kodas: atskleidžiame svorio metimo paslaptis

7,23€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
8,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius Jason Fung
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786098254761

Knygos „Nutukimo kodas: atskleidžiame svorio metimo paslaptis“ aprašymas

Leidinys, padedantis tūkstančiams žmonių sėkmingai numesti svorio!

Pasitelkite protarpinio badavimo jėgą ir galėsite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais

Sužinokite ir supraskite svorio augimo, nutukimo bei atsparumo insulinui priežastis 

Džiaukitės lengva ir skania mažai angliavandenių, tačiau daug riebalų turinčia dieta 

Palikite praeityje kalorijų skaičiavimą, jo efektą sukeliančias dietas ir mankštinimąsi iki devinto prakaito 

Viskas, ką iki šiol žinojote apie svorio metimą, yra abejotina. Svorio augimą ir nutukimą ragina hormonai. Jie dūksta kiekviename iš mūsų, ir tik suvokdami tokių hormonų kaip insulinas poveikį bei atsparumo insulinui mechanizmą galėsime mėgautis ilgalaikiais svorio metimo rezultatais. Ar žinojote, kad aukštas insulino kiekis yra tiesioginis netinkamos mitybos rezultatas ir yra 95% atvejų nutukimo priežastis? Maisto produktai, kurie prisideda prie svorio padidėjimo, dažniausiai turi per daug cukraus ir rafinuotų angliavandenių. O jei manote, kad jūsų nutukimas genetinis, sužinosite, kad po šiuo žodžiu slepiasi tik didelis motinos insulino kiekis, kuris gali būti perduodamas vaikui.

Geriausia dietų knyga, kuri atsakys į jums rūpimus klausimus: kodėl kalorijų apribojimas neveikia, kodėl net ir daug valgant nepriaugama svorio ir kodėl storėjame?

Čia slypi kitoks požiūris į gyvenimo būdą ir svorio metimą. Pagaliau sužinosite tiesą, kodėl lengva laikytis dietos ir numesti svorio, bet vėliau šis svoris sugrįžta?

Šioje ypač populiarioje ir provokuojančioje knygoje dr. Jasonas Fungas, ilgai laikytas protarpinio badavimo pradininku, išdėsto skaitytojams unikalią nutukimo ir svorio augimo teoriją. Jis aprašo penkis esminius žingsnius, kaip kontroliuoti insuliną ir pagerinti sveikatos būklę, bei paaiškina apie protarpinio badavimo mechanizmą, leidžiantį nutraukti atsparumo insulinui ciklą ir visam laikui pasiekti sveiką svorį. 

Nefrologas Jasonas Fungas turi daug žinių, pagrįstų ilgamete patirtimi gydant pacientus, kurių inkstų nepakankamumą ir nutukimą sukėlė 2 tipo diabetas. Pasak jo, nutukimo ir insulino reguliavimo problemos kyla dešimtmečius. Todėl ši knyga ypač naudinga ne tik nutukusiems žmonėms, bet ir sergantiems cukriniu diabetu.

***

Atsiliepimai

„Fungas paaiškina, kodėl taip paplito atsparumo insulinui reiškinys, ir siūlo konkrečius nestandartinius sprendimus, kurie, kaip paaiškėjo, yra labai svarbūs gerinant sveikatos būklę,“  – Jimmy Moore’as, knygų Keto Clarity ir Cholesterol Clarity autorius.

„Ne tik kupina įžvalgų, bet ir neįtikėtinai smagi knyga. Perskaitykite ir suprasite, kodėl pasaulyje atsirado tiek daug storulių, kaip šią epidemiją sustabdyti ir kaip pačiam išlikti lieknam,“  – gyd. Andreasas Eenfeldtas, dietdoctor.com įkūrėjas.

„Dr. Jasono Fungo paaiškinimai apie atsparumą insulinui ir jo sąlygojamą nutukimo modelį yra originalūs, puikūs ir iš esmės naujoviški,“ – Zoë Harcombe, nutukimo priežasčių tyrinėtoja, knygos The Harcombe Diet autorė.

„Nuostabi knyga, atskleidžianti kelis populiariausius pasaulio mitus apie nutukimą ir svorio reguliavimą. Šią knygą privalo perskaityti kiekvienas, besidomintis dietologija,“ – Krisas Gunnarsas, mitybos tyrėjas.

„Knygoje Nutukimo kodas dr. Jasonas Fungas paaiškina pagrindines nutukimo priežastis, tačiau daro tai visiems suprantamu, aiškiu būdu. Kuo daugiau gydytojų ir žmonių supras šias priežastis ir laikysis veiksmingų dr. Fungo patarimų, tuo greičiau – jau rytoj – galėsime bendromis pastangomis imti stabdyti nutukimo epidemiją,“ – Samas Felthamas, išrinktas USA Today World Fitness Elite metų treneriu.

***

Apie autorių 

Dr. Jasonas Fungas yra gydytojas nefrologas ir vienas garsiausių pasaulyje badavimo, leidžiančio numesti svorio ir natūraliai įveikti antrojo tipo diabetą, ekspertų. Dr. Fungas nesutinka su dabartinėmis sočiųjų riebalų rekomendacijomis. Jis drauge su kolegomis parengė Laikino badavimo metodą, mokantį žmones į gyvenimo būdą įtraukti protarpinį badavimą ir sveiką mitybą bei padedantį siekti geresnės sveikatos. Dr. Jasonas Fungas parašė ne vieną knygą, patekusią į New York Times perkamiausių knygų sąrašą: tai Nutukimo kodas: atskleidžiame svorio metimo paslaptis, The Diabetes Code, The Obesity Code Cookbook, The PCOS Plan, Life in the Fasting Lane ir The Complete Guide to Fasting (drauge su Jimmy Moore). 

Dr. Fungas baigė medicinos studijas Toronto universitete ir nefrologijos aspirantūrą Kalifornijos universitete. Gyvena Toronte. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti