Kasdienė praktika

22,78€
26,80€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Lina Balsė
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • ISBN 9786098210415

Knygos „Kasdienė praktika“ aprašymas

Tai energetinė sistemos savidiagnostikos ir energetinių centrų harmonizacijos priemonė.

Atskleiskite naujas galimybes per kasdienę pozityvios intencijos praktiką.

Pozityvia linkme nukreiptas dėmesys virs naujais sprendimais, veiksmais ir rezultatais. Ryžkitės kasdien augti ir siekti geriausios savo pačių versijos.

Žmogus yra Kūrėjo sąmonės aspekto manifestacija. Žmogaus akimis Kūrėjas žvelgia į savo kūriniją ir įsisąmonina pats save. Šios kortos padės leistis į kelionę per 7 savo sąmonės lygmenis, pažinti savo esminius poreikius kiekviename iš jų ir atkurti gyvybinės energijos tėkmę bei savęs priėmimą. Kaip vibracines priemones harmonijai atkurti ir sąmonės vystymuisi palaikyti pasitelksime afirmacijas bei eterinius aliejus.

Dėžutėje rasite mini knygutę su paaiškinimu ir instruktažu bei 63 kortas – po 9 kortas su afirmacijomis kiekvienai iš 7 čakrų bei tai čakrai rekomenduojamais eteriniais aliejais. Knygelėje taip pat rasite sudėtą informaciją, kas yra čakros žvelgiant šiuolaikinio vakariečio akimis, instrukciją kaip atlikti savidiagnostiką 3 skirtingais būdais bei kasdienę praktiką. Sužinosite vienintelę svarbiausią sąlygą ko reikia, kad ištraukta korta tikrai būtų prasminga ir kad jos veiktų.

Įsigiję šią kortų kaladę, naudokite ją kaip kasdieninę praktiką, nes kasdienis dėmesio nukreipimas į pozityvią intenciją, tampa mažais elgesio pokyčiais, kurie per laiką susideda į dideles transformacijas ir asmeninį augimą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti