Raganų medžioklė

9,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Max Seeck
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9786094793912

Knygos „Raganų medžioklė“ aprašymas

Romano puslapiai baigiasi, o žaidimas tik prasideda...

Prabangiame privačių namų kvartale savo svetainėje randama negyva garsaus rašytojo žmona. Elegantiška juoda suknelė, aukštakulniai, formaliai vakarienei padengtas stalas ir... veidą iškreipusi gerokai per plati sustingusi juokdario šypsena.

Į nusikaltimo vietą atvykusi vyriausioji inspektorė Jesika Niemi įtaria pavienio pamišėlio darbą, tačiau vos po kelių valandų radus ir antrą auką ima aiškėti, jog sutapimai neatsitiktiniai, o auka tikrai ne paskutinė. Kažkas labai kruopščiai mėgina atkurti pirmosios nužudytosios vyro romane „Raganų medžioklė“ vaizduojamas kruvinas, Viduramžių kankinimus primenančias scenas. Jesika ir jos komanda žino, kad trilogijoje – septynios žmogžudystės, o laiko išspręsti bylą vis mažėja. 

Jesika yra vos trisdešimties metų jauna moteris, kuri išsiskiria savo drąsa, atkaklumu ir kurią dievina kolegos. Tačiau jauna moteris slepia keletą paslapčių nuo smalsuolių akių, o praeitis ją pasiveja, sukeldama pavojų tiek jos pačios, tiek kolegų ir net kai kurių nepažįstamų žmonių gyvybei. Nė vienas iš jų nežino, kur yra riba, kurią gali pasiekti šaltakraujiškas ir rimtų psichikos sutrikimų turintis žmogus.

Inspektorei prieš akis – sudėtinga dėlionė, kurios dalimi nenoromis ji gali tapti ir pati. Slegianti, neaiškumų kupina praeitis Jesikai slenka iš paskos kaip šešėlis, vis persipindama su tyrimu, bet moteris žino tik viena: ji privalo rasti žudiką, kol šis nepasiglemžė dar vienos aukos.

Tamsus, baisus ir piktavališkas skaitinys, kuriame žmogžudystės simbolizuoja XVII amžiuje vykdytas raganų žudynes. Nepriekaištingai aprašytas veiksmas, kuris sprogsta kiekviename puslapyje, socialiniu ir psichologiniu požiūriu patrauklūs personažai. Max Seeck dėmesys detalėms leidžia galvoje sukurti tikrų tikriausią filmą, fiksuojantį tokias temas kaip psichinės ligos, fizinė ir psichinė prievarta, moralė, sąžiningumas, ištikimybė ir smurtas. Daugybė žiaurių nusikaltimų padaroma dėl vadinamojo teisingumo, o abejotinos moralės žmonės atlieka teisingumo vaidmenį – visa tai vardan fanatizmo ir raganavimo praktikos.

„Tobulai parinkti momentai netikėčiausiems tyrimo posūkiams – atrodo, kad skaitant širdis iššoks iš krūtinės!“ Booklist

„Tamsi vyriausiosios inspektorės Niemi praeitis suteikia naujo skonio strimgalviais lekiančiam žmogžudysčių tyrimui.“ Wall Street Journal


Max Seeck (g. 1985) – Suomijos detektyvų ir trilerių autorius. Anksčiau dirbo rinkodaros srityje, bet nuo 2016-ųjų, kai jo debiutinė knyga buvo pripažinta geriausiu tais metais Suomijoje išleistu trileriu, užsiima tik rašymu. „Raganų medžioklė“ – tarptautinis M. Seecko debiutas, „New York Times“ bestseleris bei „Barnes & Noble“ 2020-ųjų lapkričio mėnesio rekomendacija. Šia knyga pradedama serija, kurios pagrindinė veikėja – inspektorė Jesika Niemi.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti