naujiena
SAS. Nutrūktgalviai didvyriai. Tikroji karo laikų istorija

SAS. Nutrūktgalviai didvyriai. Tikroji karo laikų istorija

Internetu:
13,77€
Knygyne:
16,20€

Apie

1941 m. vasarą Libijos dykumoje įsiplieskus kovos veiksmams tarp britų kariuomenės ir Ašies valstybių, jaunas ir ekscentriškas britų karininkas Davidas Stirlingas sugalvojo radikalų, visoms tradicinėms  karybos taisyklėms p...
Autorius Ben Macintyre

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 360
  • Leidykla Leidykla BRIEDIS
  • ISBN 978995526734

Knygos „SAS. Nutrūktgalviai didvyriai. Tikroji karo laikų istorija“ aprašymas

SAS. Nutrūktgalviai didvyriai. Tikroji karo laikų istorija

1941 m. vasarą Libijos dykumoje įsiplieskus kovos veiksmams tarp britų kariuomenės ir Ašies valstybių, jaunas ir ekscentriškas britų karininkas Davidas Stirlingas sugalvojo radikalų, visoms tradicinėms  karybos taisyklėms prieštaraujantį planą: nedidelis specialusis padalinys prasiskverbs už priešo fronto linijos ir sukels ten sąmyšį.

Taip gimė SAS – Specialioji oro tarnyba, kurios veiklą palaimino pats Winstonas Churchillis – Didžiosios Britanijos premjeras.  Į šias pajėgas rinkti patys stipriausi, narsiausi ir ištvermingiausi vyrai. Savo metu čia tarnavo ir vienintelis Churchillio sūnus Randolphas.

Dabar, praėjus bemaž 80 metų, pripažintas istorikas Benas Macinthyre‘as nusprendė papasakoti pritrenkiančią istoriją apie pačią SAS pradžią. Informacijos šiai knygai autorius sėmėsi slaptuose archyvuose, gavo galimybę prieiti prie anksčiau niekur nepublikuotų prisiminimų, laiškų, nuotraukų ir žemėlapių.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai