Vasarnamis su baseinu

5,00€
*Išpardavimo kaina
13,65€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Herman Koch
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 368
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094790300

Knygos „Vasarnamis su baseinu “ aprašymas

Šeimos gydytojas Markas Šloseris padarė klaidą. Dėl jos mirė vienas pacientų, žymus aktorius Ralfas Mejeris. Dirbant tokį darbą reputacija yra viskas. Šloseris klaidą stengiasi nuslėpti. Tačiau nuo Medicinos drausmės komisijos nenuslėpsi nieko... Kita bėda - paciento mirtis nebūtinai įvyko dėl neatidumo. Negana to, Šloseris nebūtinai lieja ašaras, kad Mejeris negyvas. Gydytojas turėjo nesuvestų sąskaitų su pacientu. Pastarasis rodė truputį per didelį dėmesį jo žmonai Karolinei. O kur dar įvykiai vasarnamyje... Jame paviešėti sutuoktiniai Mejeriai buvo pasikvietę Šloserį su žmona ir dukromis. Deja, viešnagės metu atsirado pakankamai svarių priežasčių keršyti.

„Kandus, ciniškas ir kupinas toksiško humoro.“ - Washington Post

„Naujasis Kochas – dar geresnis nei romane „Vakarienė“.“ KNACK „Trikdančiai geras... Psichologiškai turtingas... Greito tempo... Absoliučiai įtikimas.“ - USA Today

„Kalbą Kochas vartoja tarsi stetoskopą – mes girdime kiekvieną jo veikėjų širdies dūžį, jaučiame jų pavydą, meilę, baimę, neapykantą... Skalpelio aštrumo proza, anatomiškai tiksliai romane atkuriami mūsų tamsiausi instinktai.“ - The Guardian

„Priverčia skaitytoją <...> žiopčioti gaudant orą.“ - Il Giornale

Hermanas Kochas (g. 1953) - garsus Nyderlandų humoristinių televizijos laidų kūrėjas, aktorius ir rašytojas. Tarptautinį pripažinimą pelnė romanu „Vakarienė“ (lietuviškai pasirodė 2015 m.). „Vasarnamis su baseinu“ irgi sulaukė pasisekimo ir yra išverstas į 30 kalbų.

H. Kocho personažai paprastai būna nemalonūs, nepasitikintys ir smurtaujantys. Jie dažnai gina abejotiną moralę ir kraštutines pažiūras. Pagrindinės autoriaus pasakojimų temos - laimė, vidutinybė, pasibjaurėjimas, teisė gyventi, cinizmas, smurtas, grožis ir bjaurumas. Tai atsispindi ir „Vasarnamyje su baseinu“.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti