naujiena elakcija -30%
Įsimylėjusi laisvę (MKP 1)

Įsimylėjusi laisvę (MKP 1)

Internetu:
3,60€
Sena kaina:
5,15€
Sutaupote:
1,55€

Apie

Kas galėtų pagalvoti, kad šios trys skirtingos merginos kilusios iš tos pačios šeimos? Viena gyvena pašėlusį gyvenimą nesidairydama atgal. Kita pasirodo esanti nekaltumo įsikūnijimas. O trečia mergina – šalta kaip ledas, niekam nerodanti tikrųjų s...

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 256
  • ISBN 978609030622

Knygos „Įsimylėjusi laisvę (MKP 1)“ aprašymas

Įsimylėjusi laisvę (MKP 1)

Kas galėtų pagalvoti, kad šios trys skirtingos merginos kilusios iš tos pačios šeimos? Viena gyvena pašėlusį gyvenimą nesidairydama atgal. Kita pasirodo esanti nekaltumo įsikūnijimas. O trečia mergina – šalta kaip ledas, niekam nerodanti tikrųjų savo jausmų. Tik kai jų gyvenime atsiranda trys žavingi vyrai, paaiškėja: vis dėlto sesutes kai kas sieja. Tai nenumaldomas noras patirti visus – mažyčius, karštus ir ne visai padorius – malonumus.


Įsimylėjusi laisvę

Trijų knygų serija Mažytės karštos paslaptys. Pirma knyga


Užtikta nuoga nuostabaus vyro, Maja Darlington-Hjum, pašėlusi vakarėlių mergina, pajunta uždraustą virpulį. Sužinojusi, kad gundantis nepažįstamasis – tėvo verslo partneris ir jos naujasis viršininkas, ji pradeda akiplėšiškai flirtuoti su juo. Žavusis Benediktas Čaiversas stengiasi laikytis iš paskutiniųjų, bet kas galėtų atsispirti šiai atviru seksualumu ir drąsa spinduliuojančiai moteriai? Benediktas netrukus palūžta ir pasiduoda Majos vilionėms. Jei despotiškas tėvas sužinos, ir Maja, ir Benediktas gali prarasti viską, bet kaskart susitikę abu trokšta vis daugiau!


Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzarienė

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai