Ilgiausių metų

15,10€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
18,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 520
  • ISBN 9786094801839

Knygos „Ilgiausių metų“ aprašymas

Žavus gimtadienio tortas su penkiomis ryškiomis žvakutėmis ir stebuklo laukimas. Maža mergaitė Zana labai trokšta sudainuoti „Ilgiausių metų“ ir nė neįtaria, kad tądien žlugs jos šeimos gyvenimas. Dukrą tėvui pasiseka paslėpti paskutinį momentą...  

Po septyniolikos metų kažkas įsilaužia į šiurpius įvykius menantį butą. Seniai nutikusi tragedija akimirksniu apverčia komisaro Everto Grenso ir infiltruoto agento Pyto Hofmano gyvenimą. Praeitis sudrebina dabartį – ir pradeda tiksėti gyvenimo bei mirties laikrodis.

Andersas Roslundas (gim. 1961) – žurnalistas, SVT televizijos laidos „Kultūros naujienos“ įkūrėjas ir pirmasis vadovas, garsus Švedijos kriminalinių romanų autorius, išgarsėjęs leidiniais, parengtais kartu su  Börge Hellströmu ir Stefanu Thunbergu. Jis įvertintas „International Dagger“ prizu už geriausią Europos detektyvinį romaną, „Konomys“ apdovanojimu už geriausią Azijoje išleistą kriminalinį romaną, „Glasnyckeln“ prizu už geriausią Šiaurės šalių detektyvą ir premija už geriausią Švedijos detektyvą. Rašytojo kūriniai leidžiami 36 kalbomis. Naujasis jo trileris bus tikras atradimas tokių rašytojų kaip Jo Nesbø ir Larsas Kepleris gerbėjams.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti