Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Unabomberio manifestas

Unabomberio manifestas

Internetu:
12,90€
Knygyne:
15,55€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 160
  • ISBN 9786099621302

Knygos „Unabomberio manifestas“ aprašymas

Mes tapsime visiškai priklausomi nuo technologijų, kurios darysis vis sudėtingesnės ir palies visus mūsų gyvenimo aspektus. Mūsų asmeniniai duomenys bus sunkiai apsaugomi ir valdomi didžiųjų korporacijų bei politikų, kurie sieks mus išnaudoti. Dėl technologijų suklestėjimo mes sirgsime depresija, o mūsų vaikai rizikuos perdozuoti narkotikų. Visiems mums katastrofiškai trūks gyvenimo prasmės... Unabomberio ateities vizija tapo mūsų visuomenės realybe.


Šis tekstas (kurio dėka, beje, Unabomberis galiausiai buvo identifikuotas ir sučiuptas) – genialus traktatas apie išgyvenimą laikais, kurie mūsų dar laukia – kai suklestės dirbtinis intelektas ir išnyks galutinė riba tarp žmonių ir mašinų.


Šio teksto autorius Theodore‘as Kaczynskis yra nuteistas iki gyvo galvos be teisės prašyti pasigailėjimo. Vienu metu jis buvo ieškomiausias žmogus Amerikoje, atsakingas už šešiolika sprogdinimų, kurių metu žuvo 3 žmonės ir 23 buvo sužeisti. Užtruko beveik dvidešimt metų, kol FTB identifikavo ir suėmė sprogdintoją, kai šis pats kreipėsi į žiniasklaidą ir pasiūlė beprecedentę sutartį – nutraukti jo asmeninį karą prieš technologizuotą visuomenę, jei svarbiausi JAV dienraščiai paskelbs apie šio karo priežastis. Radikali technologinės visuomenės kritika T. Kaczynskio išplatintame manifeste išjudino daugelio žmonių protus.


„Jei tai bepročio darbas, tai daugelio politinių filosofų – Jeano Jacqueso Rousseau, Tomo Paine‘o, Karlo Marxo – darbai vargu ar yra protingesni.“ – Kalifornijos universiteto politikos mokslų profesorius Jamesas Q. Wilsonas

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti