Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje

Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje

Internetu:
4,78€
Knygyne:
5,62€

Apie

Leidykla: Lututė

Informacija

  • Metai 2006
  • Puslapiai 256
  • ISBN 978995569252

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje “ aprašymas

Dekoratyvinių augalų virusinės ligos ir jų sukėlėjai Lietuvoje

Monografijos pirmoje dalyje skaitytojai supažindinami su svarbiausiomis žiniomis apie augalų virusus: jų tyrimo istorija, virionų morfologija, sudėtimi ir sandara, plitimu augale, sukeliamais požymiais, pažeistos ląstelės fiziologiniais pokyčiais, virusų plitimo būdais gamtoje, virusų tyrimo ir indentifikavimo metodais, nomenklatūra bei klasifikacija.

Antrojoje dalyje pateikiami autorių atliktų tyrimų rezultatai - apibūdinami iš 93 genčių dekoratyvinių augalų išskirti ir identifikuoti virusinių ligų sukėlėjai. Aprašomi mūsų šalyje nustatytų dekoratyvinių augalų virusinių ligų požymiai, pateikiamos originalios spalvotos pažeistų augalų nuotraukos.

Monografija skiriama biologams, virusologams, žemės ūkio specialistams, dėstytojams, studentams, mokytojams, gėlininkams specialistams ir mėgėjams, o taip pat visiems besidomintiems augalų ligomis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai