Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Namas Trado gatvėje

Namas Trado gatvėje

Internetu:
14,40€
Knygyne:
17,35€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Karen White
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9786094665905

Knygos „Namas Trado gatvėje“ aprašymas

Puikus, šiurpą keliantis debiutas „New York Times“ bestselerių serijoje. Tai - „Namas Trado gatvėje“, kuriame pasakojama apie Čarlstono nekilnojamojo turto agentę, mėgstančią senus namus ir juose slypinčias paslaptis.

Praktiškoji Melanija Midlton nenori pripažinti, kad gali matyti vaiduoklius. Tačiau jai teks su tuo susitaikyti. Neseniai sutiktas senas vyras mirė, palikdamas jai savo istorinį namą Trado gatvėje su namų tvarkytoja, šunimi ir vaiduoklių šeimyna, trokštančia papasakoti jai savo paslaptis.

Tuomet pasirodo Džekas, nuostabus rašytojas, apsėstas neišspręstų paslapčių. Jis turi pagrindo manyti, kad name paslėpti deimantai. Jis bando sužavėti Melaniją, tačiau Džeko paieškos patraukia piktavalio vaiduoklio dėmesį. Dabar Džekas ir Melanija turi išnarplioti aistros, sudaužytos širdies ir net žmogžudystės paslaptį...

Karen White – JAV rašytoja, 28 bestselerių autorė. Jos kūriniai spausdinami 15 kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo autorės romanus „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Svajonių medis“, „Pakrantės medžiai“ bei „Paskutinė naktis Londone“. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti