Namas Trado gatvėje

14,40€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
17,35€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Karen White
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9786094665905

Knygos „Namas Trado gatvėje“ aprašymas

Puikus, šiurpą keliantis debiutas „New York Times“ bestselerių serijoje. Tai - „Namas Trado gatvėje“, kuriame pasakojama apie Čarlstono nekilnojamojo turto agentę, mėgstančią senus namus ir juose slypinčias paslaptis.

Praktiškoji Melanija Midlton nenori pripažinti, kad gali matyti vaiduoklius. Tačiau jai teks su tuo susitaikyti. Neseniai sutiktas senas vyras mirė, palikdamas jai savo istorinį namą Trado gatvėje su namų tvarkytoja, šunimi ir vaiduoklių šeimyna, trokštančia papasakoti jai savo paslaptis.

Tuomet pasirodo Džekas, nuostabus rašytojas, apsėstas neišspręstų paslapčių. Jis turi pagrindo manyti, kad name paslėpti deimantai. Jis bando sužavėti Melaniją, tačiau Džeko paieškos patraukia piktavalio vaiduoklio dėmesį. Dabar Džekas ir Melanija turi išnarplioti aistros, sudaužytos širdies ir net žmogžudystės paslaptį...

Karen White – JAV rašytoja, 28 bestselerių autorė. Jos kūriniai spausdinami 15 kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo autorės romanus „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Svajonių medis“, „Pakrantės medžiai“ bei „Paskutinė naktis Londone“. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti