Dvasios iš gretimos gatvės

15,26€
21,80€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Karen White
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 408
  • ISBN 9786094667572

Knygos „Dvasios iš gretimos gatvės“ aprašymas

Pirmiausia išgirdau garsiai zvimbiant muses, paskui šimtai oru skriejančių sparnuotų juodų kūnelių ėmė bumbsėti į sieną, į langus, keldami didžiausią triukšmą. Mama stipriau suėmė mane už rankos ir abi pakėlėm akis į palėpės laiptus. Ir suklykėm.


KAREN WHITE (Karen Vait, g. 1964) – JAV rašytoja, daugiau nei 30 bestselerių autorė, jos kūriniai verčiami į 15 kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo jos romanus „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Pakrantės medžiai“, „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Svajonių medis“, „Paskutinė naktis Londone“, „Sugrįžimas namo“.


„Dvasios iš gretimos gatvės“ –  penktasis autorės romanas, pasakojantis apie nekilnojamojo turto agentę Melaniją Midlton. Ji tetrokšta ramios kasdienybės, tačiau tvarkydama Čarlstono senųjų pastatų pardavimo reikalus nuolat susiduria su paslaptimis, vos peržengia tų namų slenkstį. JAV Pietų valstijų pasakojimo tradicijų ir mistinių paslapčių persmelkti pirmieji keturi serijos romanai „Namas Trado gatvėje“, „Mergina iš Legaro gatvės“, „Nepažįstamieji Montagju gatvėje“ ir „Sugrįžimas į Trado gatvę“ jau subūrė daugybę ištikimų skaitytojų.


Melanija vis dar pratinasi prie savo naujojo gyvenimo, bet po motinystės atostogų jau turi grįžti į darbą. Tačiau jos sugrįžimas į nekilnojamojo turto pasaulį, regis, klostosi kur kas sėkmingiau, nei galėjo tikėtis. Naujoji Melanijos klientė – Džeinė Smit, istorinio namo Pietų Baterijos gatvėje paveldėtoja, – pasiryžusi jį kuo greičiau parduoti. Staiga visiems laikrodžiams pradėjus stoti ties ketvirta valanda dešimt minučių ir vis dažniau sulaukiant paslaptingų telefono skambučių Melanija įsitikina – dvasios, tylėjusios daugiau nei metus, tuoj vėl įsiverš į gyvenimą. Kodėl jokių sąsajų su Pinknių šeima neturinti Džeinė paveldėjo jų namą ir ką gi nori pasakyti vis netoliese atsirandančios dvasios?


Melanija žino – kapstymasis po praeitį nežada nieko gero. Tačiau kai kurios paslaptys turi būti atskleistos.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti