Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Praleistos smulkmenos

Praleistos smulkmenos

Internetu:
6,05€
Knygyne:
7,30€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kauko laiptai
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 72
  • ISBN 9786098301090

Knygos „Praleistos smulkmenos“ aprašymas

Semionas Chaninas (g. 1970) yra vienas žinomiausių šiuolaikinių rusų kalba rašančių latvių poetų, garsios poezijos ir meno grupės „Orbita“ vienas iš kūrėjų ir narių. S. Chaninas – 7 poezijos knygų, keleto latvių rusų kalba parašytos poezijos antologijų sudarytojas, vienas pagrindinių latvių šiuolaikinės poezijos vertėjų į rusų kalbą. Jis yra dažnas Lietuvos poezijos ir meno festivalių bei skaitymų svečias.

Semiono Chanino poezijos rinktinė „Praleistos smulkmenos“ – keleto lietuvių poetų ir vertėjų darbo rezultatas (iš rusų kalbos autorių vertė Benediktas Januševičius, Marius Burokas, Donatas Petrošius, Vytas Dekšnys, Rūta Mėlynė), į ją sudėti eilėraščiai iš įvairių autoriaus rinkinių, skirtingų kūrybos laikotarpių. „Praleistos smulkmenos“ – gana išsamus ir įvairus S. Chanino kūrybos paveikslas. Rinktinę iš įvairių vertimų, pasitardamas su vertėjais, sudėliojo pats autorius.

S. Chanino poezija yra labai „gyva“, kalbi. Savo eilėraščiuose jis talentingai naudoja šnekamąją kalbą, turi gerą klausą įvairiems dialektams, nugirstiems pokalbiams, šiaip garsams. Jo eilėraščiai – tarsi pokalbių, minčių ir garsų peizažai, tarsi savotiškas miesto (žinoma, Rygos, na, gal dar ir Ventspilio) koliažas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai
So Extra Slider: Has no item to show!