Narcizas tavo gyvenime: kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti

6,00€
*Išpardavimo kaina
10,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius Julie L. Hall
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 368
  • ISBN 9786098254396

Knygos „Narcizas tavo gyvenime: kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti“ aprašymas

Tai moksliniais tyrimais ir asmenine patirtimi paremta žurnalistės Julie Hall knyga, kuri pasakoja apie narcisistinį asmenybės sutrikimą: kaip jį atpažinti, kaip gyventi su tokiu žmogumi ir ką daryti, jeigu narcisizmas kamuoja tave patį? 

Knygoje „Narcizas tavo gyvenime. Kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti" yra nuodugniai aprašomas NAS (Narcisistinis asmenybės sutrikimas) ir mokoma, kaip jį identifikuoti. Paprastai narcizais yra laikomi žmonės, ypatingai susitelkę į save: nuolat trokštantys dėmesio, pripažinimo, pabrėžiantys savo darbus, veiklą, indėlį. Tokie žmonės nori būti pranašesni už kitus, tačiau jiems sunku užmegzti tvirtus, artimus, ilgalaikius santykius dėl aplinkinių engimo ir nuolatinio traumavimo. 

Knygoje rasite patarimų, kaip gyventi turint savo aplinkoje narcizą vyrą, žmoną, tėvus, draugus, viršininkus. Taip pat sužinosite, ką daryti, jeigu identifikavote patys turintys narcizo bruožų. Šioje knygoje atsakymus ras ir tie, kurie daugelį metų kenčia nuo narcisistinių santykių ir trokštą iš jų išsilaisvinti. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti