Prieraišumo galia. Kaip sukurti tvirtus ir ilgalaikius tarpusavio ryšius

11,51€
16,45€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786094666643

Knygos „Prieraišumo galia. Kaip sukurti tvirtus ir ilgalaikius tarpusavio ryšius“ aprašymas

Kaip reaguojame į kitų pastangas priartėti? Ar lengvai užmirštame nutrūkusius santykius? Vieniems sudėtinga įsileisti žmones į savo gyvenimą, o kiti pajaučia nerimą vos išlydėję partnerį pro duris. Pavydime, baiminamės, juntame emocinį nuovargį, siekiame savarankiškumo. O kas, jeigu trumpam prisijaukintume mintį, kad bendrauti nesmagu ne dėl to, jog kaltas partneris, o dėl to, kad mūsų pačių vaikystėje kažkas pakrypo ne ta linkme? 

Diane Poole Heller knyga Prieraišumo galia. Kaip sukurti tvirtus ir ilgalaikius tarpusavio ryšius ragina patyrinėti savo prieraišumo istoriją, pagelbėja atpažinti prieraišumo tipą ir atsikratyti pasąmonėje įsisenėjusių nuoskaudų, kurios neleidžia megzti ar puoselėti tenkinančius santykius. Kartu skatina atsižvelgti į tėvus ar globėjus, pirmuosius draugus, romantinius partnerius ir atpažinti jų įtaką savo kūno kalboje ir mąstysenoje, o psichoterapijos seansų pavyzdžiai bei praktiniai pratimai leidžia perprasti, kaip patys mezgate ryšį su savimi ir aplinkiniais.

Diane Poole Heller – visame pasaulyje žinoma amerikiečių psichoterapeutė, vaikų ir suaugusiųjų prieraišumo teorijos specialistė. Mokslininkė išpopuliarėjo dirbdama su Rugsėjo 11-osios ir Kolumbaino mokyklos žudynių aukų šeimomis bei išgyvenusiaisiais, o šiuo metu daugiausia dėmesio skiria psichologinių traumų gydymui ir vaikystėje išsivysčiusių prieraišumo modelių analizei. Ji gyvena Luisvilyje, Kolorado valstijoje, skaito pranešimus konferencijose, veda seminarus ir rašo straipsnius savo srities temomis.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti