Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
Kasdieniai nutikimai tarpukario Alytuje

Kasdieniai nutikimai tarpukario Alytuje

Internetu:
7,63€
Sena kaina:
10,90€
Sutaupote:
3,27€

Apie

Kiekvienas miestas turi savo praeitį ir istoriją. Ją pasakodami dažniausiai stengiamės viską piešti labai gražiomis spalvomis, girtis pasiekimais, ankstesnių kartų žygdarbiais, miesto įžymybėmis, pastatais, puoselėta ir puoselėjama aplinka....
Leidykla: Akademikai

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 252
  • Leidykla Akademikai
  • ISBN 9786099547138

Knygos „Kasdieniai nutikimai tarpukario Alytuje“ aprašymas

Kiekvienas miestas turi savo praeitį ir istoriją. Ją pasakodami dažniausiai stengiamės viską piešti labai gražiomis spalvomis, girtis pasiekimais, ankstesnių kartų žygdarbiais, miesto įžymybėmis, pastatais, puoselėta ir puoselėjama aplinka. Tai gražioji, oficialioji istorijos pusė. Tačiau retai užsimename, kad miestuose kunkuliavo ir kitokia istorija – kasdienybės istorija, kurią kūrė paprasti miestiečiai. Ji neretai būna daug įdomesnė nei oficialioji. Juk miestas – tai ne tik įvairūs statiniai, paminklai, keliai, šaligatviai ir parkai. Miesto pagrindą sudaro gyventojai. Be jų nebūtų nei miesto, nei jo gerovės. Tai kasdienybė su linksmais, kvailais, liūdnais ir žiauriais nutikimais. Mes bijome su švelnia ironija ir nedidele humoro gaidele pasižiūrėti į miestų istoriją, viską užmaskuodami rimtumo kauke.
Ši knyga – bandymas žvilgtelti į tarpukario Alytaus kasdienį gyvenimą. Gausiai iliustruota to meto nuotraukomis, karikatūromis bei piešiniais knyga privers ir nusišypsoti, ir gal net pyktelėti, o galbūt ir išvesti tam tikras paraleles.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai