Adamkus

22,78€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
27,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 504
  • ISBN 978609466607

Knygos „Adamkus“ aprašymas

Ši knyga – tai jubiliejinis, 95-ajam Prezidento Valdo Adamkaus gimtadieniui skirtas leidinys, kurį parašė istorikas prof. Egidijus Aleksandravičius. Nors Prezidento bibliografija yra gana didelė ir skaitytojų itin mėgstama, knyga „Adamkus“ yra laikoma pirmąja išsamia jo biografija. 

Knygos sukūrimui reikėjo daugelio metų įdirbio: pats autorius ilgus metus glaudžiai bendravo su V. Adamkumi, tyrė jo veiklą tiek Lietuvoje, tiek JAV. Knyga atskleidžia svarbiausias ilgų metų politikoje detales bei nežinomus asmeninio gyvenimo užkulisius. Kaip teigia pats autorius, knygoje buvo stengiamasi parodyti, jog Prezidentas yra nusipelnęs išsamios biografijos net jeigu ir niekada nebūtų tapęs Lietuvos Respublikos Prezidentu.

Tiesa, V. Adamkus nedramatizuoja knygoje aprašytos patirties JAV. Jis, nors ir patekęs į Čikagos elitinį klubą, tikslingai vengė suinteresuotų industrialistų draugijos. Tačiau netiesiogiai šis prisilietimas tapo labai intensyvus, keliantis stresą, jautrus žiniasklaidos susidomėjimui ir administracijos vadovų priekabiavimui. Apie šias ir kitas patirtis pilna užuominų jo memuaruose.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti