Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Heartstopper. 1 knyga

11,01€
12,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Alice Oseman
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786094796463

Knygos „Heartstopper. 1 knyga“ aprašymas

Jie susitinka. Susidraugauja. Įsimyli.

Čarlis ir Nikas lanko tą pačią mokyklą. Tačiau iki dabar vienas kito nepažinojo. Prasidėjus naujam semestrui abu patenka į vieną klasę. Iškart randa bendrą kalbą. Kartu jie ima leisti vis daugiau laiko. Nors Čarlis supranta, kad neturi jokių šansų, jo širdis kaskart, išvydus Niką, daužosi smarkiau... Juk meilės keliai nežinomi. Gal neverta prarasti vilties?

Rašytoja, iliustratorė ir scenarijų autorė Alice Oseman (Elis Ousmen, g. 1994) gimė ir augo Kente, Jungtinėje Karalystėje. Paprastai A. Oseman sutiksite intensyviai žvelgiančią į kompiuterio ekraną, kurpiančią mintis egzistenciniais klausimais ar darančią viską, kas įmanoma, kad netektų imtis darbo biure. Pirmąją knygą išleido, būdama 19 metų. Paskui pelnė „YA Book Prize“ apdovanojimą. 2022 m. kultinę komiksų seriją „Heartstopper“ ekranizavo „Netflix“.

Gemma McLaughlin, rašydama laikraščiui „The National", gyrė „Heartstopper" romanus už tai, kad jie sugeba patraukti dėmesį ne siužeto vingiais ir sunkiomis dramomis, o mažomis gyvenimo istorijomis. Ji pavadino pasakojimą be galo jaukiu, su veikėjais, kurie atrodo kaip tikri draugai, išskyrė Čarlį kaip nepaprastai simpatišką ir pagyrė romanuose nagrinėjamą jo psichinę sveikatą. „Publishers Weekly" teigė, kad romanų neskubus tempas ir dėmesys kasdieniams įvykiams leidžia personažų santykiams vystytis natūraliai ir suprantamai, bei tvirtino, kad meninis stilius papildo istorijos toną. Imogen Russell Williams laikraštyje „The Times Literary Supplement" A. Oseman iliustracijų stilių pavadino laisvu ir sklandžiu, o apie romanus sakė, kad autorė tiesiogiai kalba apie gėdą, baimę ir nerimą, saldžiai iškeldama juos į šviesą. 2019 m. „Metaphrog" įtraukė komiksą į „The Herald" sąrašą „Geriausi metų komiksai ir grafinės novelės pagal komiksų kūrėjų pasirinkimą".

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti