Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Itin jautrus asmuo

Itin jautrus asmuo

Internetu:
11,99€
Knygyne:
14,45€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9786094444524

Knygos „Itin jautrus asmuo“ aprašymas

Ar jūsų vaizduotė nepaprastai laki ir jus aplanko itin ryškūs sapnai? Ar triukšmas, kvapai ar ryški šviesa erzina, išmuša iš vėžių ar tiesiog gniuždo? Kasdien jaučiate poreikį šiek tiek laiko praleisti visiškai vieni? Jei atsakėte teigiamai bent į vieną iš šių klausimų, vadinasi, jūs esate itin jautrus asmuo. 

Jautrią nervų sistemą turbūt paveldėjote - tai būdinga 15-20% gyventojų. Dėl to jūs puikiai atpažįstate aplinkos subtilybes, o tai yra didžiulis privalumas daugelyje situacijų. Tačiau mūsų visuomenėje nelaikoma, kad šią savybę turėti yra gerai, ir ši realybė tikriausiai padarė jums neigiamą poveikį. Galbūt tėvai bandė jums padėti jautrumą "įveikti", tarsi tai būtų defektas, o kiti vaikai ne visada buvo tokie taktiški dėl šios savybės. O kai užaugote, jums galėjo būti sunkiau ne tik atrasti tinkamą karjerą ar užmegzti santykius, bet ir paprasčiausiai tinkamai save vertinti bei pasitikėti savimi.

Knygos autorė universiteto profesorė psichoterapeutė Elaine N. Aron, remdamasi ilgalaikiais moksliniais tyrimais, pateikia pagrindinę informaciją, kurią jums reikėtų žinoti apie šią ypatingą savybę. Ji išsamiai aptaria, kokį poveikį jautrumas daro artimiems tarpusavio santykiams ir karjerai, moko sutvirtinti savigarbą ir atlaikyti visuomenės požiūrį. Taip pat išnagrinėjama, kaip psichoterapija gali padėti itin jautriems asmenims. 

Šis leidinys yra skirtas ne tik itin jautriems asmenims, bet ir jų šeimų nariams, mokytojams, bendradarbiams ir gydytojams. Jį perskaitę geriau pažinsite save ir išmoksite mėgautis gyvenimu. 

Knygoje taip pat apratiama:

Kaip nustatyti ir perprasti, kad esate itin jautrus.

Kaip pasirinkti palankiausią gyvenimo būdą ir rasti savo pašaukimą.

Kaip pakeisti savo požiūrį į vaikystę.

Kaip puoselėti artimus ir visuomeninius santykius.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti