Itin jautrus vaikas (3 leidimas)

11,45€
13,80€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786094443237

Knygos „Itin jautrus vaikas (3 leidimas)“ aprašymas

Milžiniškas jautrumas būdingas 15 – 20 proc. vaikų. Jie, atrodo, pastebi smulkiausią maisto skonio ar temperatūros pasikeitimą, krūpčioja nuo triukšmo ir pradeda verkti, vos į akis tvyksteli ryški šviesa. Juos lengva įskaudinti, jie dažnai nerimauja, ilgiau pagalvoja prieš veikdami, skaudžiai išgyvena dėl neteisybės, žiaurumo ir neatsakingumo. Kai šį bruožą suprantame kaip jautrumą, galima apie jį kalbėti tiksliau, įžvelgti daugybę jo pliusų, o svarbiausia – kompetentingiau auginti jautrius vaikus.

Knygos autorė psichologė tyrėja ir klinikinės psichologijos specialistė Elaine N. Aron taip pat yra itin jautrus asmuo ir tokio asmens motina. Nuo tada, kai ėmė tyrinėti itin didelį jautrumą, ji apklausė tūkstančius jautrių suaugusiųjų, tėvų bei vaikų. E. N. Aron leis suvokti, kaip ugdyti savo itin jautrias atžalas. Jei tėvai ir mokytojai išmokys juos save mylėti ir vertinti, lavinti unikalų požiūrį bei veiksmingai bendrauti, smarkiai palengvins jų gyvenimą dabartiniame pasaulyje.

Leidinyje Itin jautrus vaikas taip pat aptariama:

kaip atpažinti ir nustatyti, kad jūsų vaikas yra itin jautrus;

kaip įveikti itin jautraus vaiko auginimo iššūkius skirtingais amžiaus tarpsniais;

kaip taikyti keturis laimingo itin jautraus vaiko ugdymo principus;

kaip padėti  savo vaikui gerai jaustis už namų ribų.

Knyga pagelbės kuriant sveikesnius santykius su savimi ir savo atžalomis, išmokys džiaugtis tais bruožais, kuriuos gauname kaip likimo iššūkį bei dovaną.

Elaine N. Aron - amerikiečių klinikinių tyrimų psichologė ir rašytoja, išleidusi daugybę knygų bei mokslinių straipsnių apie paveldėtą temperamentą ir tarpasmeninius santykius, ypač apie jautrumą jutimams, pradedant knyga Itin jautrus asmuo (angl. The Highly Sensitive Person, 1996), kurios parduota daugiau nei milijonas egzempliorių.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti