Kaip užauginti kritiškai mąstančius vaikus: vadovas tėvams, siekiantiems skaitmeniniame amžiuje išugdyti sumanius vaikus

14,00€
*Išpardavimo kaina
23,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Julie Bogart
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 368
  • ISBN 9785415026876

Knygos „Kaip užauginti kritiškai mąstančius vaikus: vadovas tėvams, siekiantiems skaitmeniniame amžiuje išugdyti sumanius vaikus“ aprašymas

Šiandieniniai vaikai skęsta informacijos ir nuomonių jūroje. Tampa itin svarbu, kad vaikai išmoktų atskirti nuomones nuo faktų, nagrinėti skirtingas perspektyvas vedini ne tik smalsumo, bet ir  įžvalgumo. Šis vadovas padės tėvams, siekiantiems skaitmeniniame amžiuje išugdyti sumanius vaikus, gebančius susidoroti su informacijos antplūdžiu.

Knygoje Kaip užauginti kritiškai mąstančius vaikus garsi amerikiečių edukatorė Julie Bogart remiasi daugiau nei 20 metų trunkančia vaikų ugdymo namuose ir mokymų programų rengimo patirtimi. Autorė siūlo praktinius būdus, kaip skatinti vaiko gebėjimą tyrinėti pasaulį kiekviename jo raidos etape, atskleidžia, kaip vaiko potraukiai ir išankstiniai nusistatymai veikia jo įsitikinimus, kokią įtaką patirtis mokykloje ir naršymas internete daro mąstymui, kas skatina kurti naujas įžvalgas, o ne tiesiog „suvartoti“ tai, ko buvo išmokytas, pateikia strategijų, kaip susigrąžinti sąmoningo skaitymo įgūdžius. 

Įtraukiančių istorijų ir užsiėmimų įvairaus amžiaus vaikams kupina knyga padės tėvams auginti entuziastingus vaikus, pasižyminčius mąsliu protu ir atvira širdimi.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti