Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena elakcija -20%
Auklėjimas paprastumo dvasia

Auklėjimas paprastumo dvasia

Internetu:
13,52€
Sena kaina:
16,90€
Sutaupote:
3,38€

Apie

Šiuolaikinėje užimtoje, visu greičiu įsisukusioje visuomenėje vaikystei skelbiamas neoficialus karas. Turėdami gerokai per daug daiktų, pasirinkimų ir per mažai laiko, vaikai darosi nerimastingi, susiduria su sunkumais mokykloje arba bendraudami s...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9785415026067

Knygos „Auklėjimas paprastumo dvasia“ aprašymas

Šiuolaikinėje užimtoje, visu greičiu įsisukusioje visuomenėje vaikystei skelbiamas neoficialus karas. Turėdami gerokai per daug daiktų, pasirinkimų ir per mažai laiko, vaikai darosi nerimastingi, susiduria su sunkumais mokykloje arba bendraudami su kitais; kartais jiems diagnozuojamos rimtos elgsenos problemos. Tarptautinio pripažinimo sulaukęs šeimų konsultantas Kimas Johnas Payne‘as tiesia pagalbos ranką tėvams – pataria, kaip suteikti vaikams tokią erdvę ir laisvę, kurios lavintų gilesnį dėmesingumą ir leistų individualumui atsiskleisti. Jo knygoje „Auklėjimas paprastumo dvasia“ gausu idėjų pokyčiams ir sumanių patarimų, kaip užauginti ramesnius, laimingesnius, savimi labiau pasitikinčius vaikus. Štai keletas jų:


• Pasirūpinkite paprastesne namų aplinka. Apmažinkite žaislų, knygų ir kitų daiktų skaičių, o taip pat garsų ir šviesų šaltinius – taip suvaldysite sensorinį perteklių.


• Sukurkite savą ritmą ir ritualus. Ieškokite būdų, kaip geriausia atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos, išvengti „mūšių“ ruošiantis valgyti ar miegoti, pastebėkite, kada jūsų vaikas įsiaudrinęs.


• Planuokite pertraukėles dienotvarkėje. Nuolatiniame ko nors veikimo sraute nustatykite vaikui ramybės ir pauzių intervalus.


• Ribokite prieigą prie medijų. Aktyviai veikite, reguliuodami vaiko „laiką prie ekranų“, taip apsaugosite nuo informacijos potvynio ir nesibaigiančios stimuliacijos.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai