Auklėjimas paprastumo dvasia

5,00€
*Išpardavimo kaina
16,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9785415026067

Knygos „Auklėjimas paprastumo dvasia“ aprašymas

Tarptautinio žinomumo šeimų konsultantas Kim John Payne ir redaktorė, literatūros agentė besidominti įvairiais švietimo ir ugdymo principais Lisa M. Ross sujungė jėgas ir tėvams pateikė iškalbingą vaikų auklėjimo vadovą. Šio vadovo tikslas patarti, kaip suteikti vaikams tokią erdvę ir laisvę, kurios lavintų gilesnį dėmesingumą ir leistų individualumui atsiskleisti.

„Auklėjimas paprastumo dvasia“ iškelia tokių dalykų apie kuriuos anksčiau net nepagalvojome. Šiais laikais, kai visuomenė tokia užimta vaikystei skelbiamas neoficialus karas. Vaikai darosi nerimastingi – turėdami pernelyg daug daiktų, o pasirinkimui skirdami itin mažai laiko, vaikai susiduria su sunkumais mokykloje, bendraudami su kitais, pasitaiko atvejų, kai dėl to net diagnozuojamos rimtos elgsenos problemos.

Šiame iškalbingame leidinyje skaitytojai ras naudingų ir praktinių patarimų, kaip kovoti su neoficialiuoju karu prieš vaikystę. Knyga leis pasirinkti naudingų patarimų, kaip užauginti ramesnius, laimingesnius, savimi labiau pasitikinčius vaikus.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti