Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Sprendimų priėmimo metodai viešajam valdymui

Sprendimų priėmimo metodai viešajam valdymui

Internetu:
6,28€
Knygyne:
7,39€
Informacija
  • Metai 2010
  • Puslapiai 250
  • Leidykla Leidykla MES
  • ISBN 9786099520230

Knygos „Sprendimų priėmimo metodai viešajam valdymui “ aprašymas

Viešojo valdymo sprendimų priėmimas tampa vis sudėtingesniu ir sunkiau valdomu procesu. Naujai iškylančios nenumatytos problemos (pvz. pasaulinė finansų krizė 2008m. ar augantis gerovės valstybės poreikis) kelia naujų iššūkių valstybės valdymui. Siekiant realaus viešųjų sprendimų skaidrumo, į sprendimo priėmimo procesą įtraukiami įvairūs dalyviai, kurių pasirengimo lygis dalyvauti priimant sprendimus, žinios, įgaliojimai, dalyvavimo suinteresuotumas nėra tapatūs. Tad racionalūs sprendimo rengimo būdai, derinantys intelektines pastangas su jausminiais pasirinkimais bei taikant standartizuotas procedūras, gali tapti ta jungiančiąja vadybine grandimi, kuri sukurs viešiesiems sprendimams kūrybišką bendradarbiavimo aplinką. Knygoje aprašomi sprendimų priėmimo metodai iš vadybos mokslo perspektyvų, kai kiekvieno metodo esmė ir jo procedūros yra formuojamos atsižvelgiant į pagrindines vadybos funkcijas.

Pirmojoje dalyje kalbama apie sprendimų priėmimo procesą, aptariama problemų pažinimo, sprendimų tikslų, alternatyvų, kriterijų, rezultatų sistema. Specialus dėmesys skiriamas sprendimų priėmimo procesų modelių (nuoseklių etapų, ciklų, srautų) įvairovei bei sprendimo dalyviu vaidmeniui rengiant sprendimų priėmimo procedūras.

Antrojoje dalyje aptariami į vairūs sprendimų rengimo metodai ir metodologijos.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai