Turtingiausias Babilono žmogus

9,04€
10,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Luceo
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 160
  • ISBN 9786098247237

„Turtingiausias Babilono žmogus“ aprašymas

Veiksmas rutuliojasi senovės Babilone. Pasakojama apie vergą, pasinaudojusį šioje knygoje surašytomis paslaptimis ir pasakiškai praturtėjusį. Kiekvienas apsakymas moko konkretaus aspekto, paaiškėjančio skaitant ir apmąstant istoriją. Šie aspektai - tai kertiniai sėkmingo verslo akmenys. Knyga tobulai tinka tiems, kurie skaitydami mokosi iš kitų patirties.

Knygoje „Turtingiausias Babilono žmogus" pateikiami principai yra paprasti ir esminiai. Leidinį sudaro skirtingi pasakojimai iš Babilono laikų. Turtingiausias Babilono žmogus viską, ko išmoko, surašė molio lentelėse. Jas XX a. 4-ajame dešimtmetyje aptiko archeologai ir universiteto profesoriai. Pastarieji įsisavino šias pamokas ir pritaikė jas gyvenime. Tapo turtingais. Jei jūsų piniginė plona ir trokštate įgyti finansinės išminties – geresnės knygos nerasite!

„Turtingiausias Babilono žmogus" - idealus finansų vadovas. Knyga yra laiko išbandytų principų, kaip praturtėti ir išlikti finansiškai apsirūpinusiu, šaltinis, įkvėpęs ne vieną skaitytojų kartą. Knyga ir šiandien išlieka bestseleriu.

George'as Samuelis Clasonas (1874-1957) - amerikiečių rašytojas. Jis geriausiai žinomas dėl to, kad parašė informacinių brošiūrų seriją apie taupumą ir finansinę sėkmę. Šias brošiūras jis pradėjo rašyti 1926 m., naudodamas palyginimus, kurių veiksmas vyko senovės Babilone. Šiuos palyginimus ėmė platinti bankai ir draudimo bendrovės, o garsiausi iš jų buvo sudėti į knygą „Turtingiausias Babilono žmogus.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti