Spartusis mokymasis: įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą

4,00€
*Išpardavimo kaina
12,35€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • ISBN 9786098254495

Knygos „Spartusis mokymasis: įvaldykite sudėtingus įgūdžius, pranokite konkurentus ir paspartinkite savo karjerą“ aprašymas

Įgykite naujų gebėjimų, išlikite svarbūs ir reikalingi, atraskite save iš naujo, prisitaikykite prie bet kokių naujų darbo aplinkos reikalavimų. Knygoje „Spartusis mokymasis“ pateikiami principai, kaip greitai įvaldyti sudėtingus įgūdžius. Tai rimtas vadovas, kaip saviugda užsitikrinti profesinę ateitį ir įgyti didžiulių konkurencinių pranašumų.


Šiais audringų ekonominių ir technologinių pokyčių laikais išsilaikyti priekyje įmanoma tik nuolat užsiimant saviugda – visą gyvenimą mokantis naujų idėjų, dalykų ir įgūdžių. Norėdami daugiau pasiekti ir išsiskirti iš kitų turite tapti sparčiojo mokymosi aistruoliais. Naujų įgūdžių sunkiausia išmokti todėl, kad žmogus manosi kuo puikiausiai išmokęs mokytis dar bestudijuodamas, tad problemas ir toliau sprendžia „senais gerais" būdais. Knygoje „Spartusis mokymasis“ griaunamos tos nuostatos ir pateikiama labai veiksmingų strategijų, kaip pakeisti tokią mąstyseną bei kaip mokytis kitaip, kad įsiminta informacija kuo ilgiau išliktų galvoje.

Scottas H. Youngas pateikia naujausių tyrimų duomenis, kaip mokytis efektyviausiai, pasakoja apie kitus sparčiojo mokymosi entuziastus: tarp jų ir apie Benjaminą Frankliną, šachmatų didmeistrę Juditą Polgár, Nobelio premijos laureatą fiziką Richardą Feynmaną bei kitus, tokius kaip mažai kam žinomas šių laikų polimatas Nigelas Richardsas, kuris, nemokėdamas prancūzų kalbos, sugebėjo laimėti pasaulinį žaidimo Kriss-Kross turnyrą prancūzų kalba. S. H. Youngas aprašo būdus, kaip jam ir kitiems pavyko įgyti žinių, ir atskleidžia, kad spartusis mokymasis nėra tik kažkoks neaiškus vien užkietėjusiems savamoksliams būdingas įgūdis – tai rimtas įrankis, tinkamas visiems, norintiems pasiekti geresnės karjeros, veiksmingiau mokytis ir pagerinti savo gyvenimą.

Knygoje „Spartusis mokymasis“ nagrinėjama ši kvapą gniaužianti subkultūra, pateikiamos patikrintos schemos, kaip sėkmingai imtis sparčiojo mokymosi projektų, siūloma įžvalgų, kaip, norint ką nors greitai ir gerai išmokti, tai tinkamai susiplanuoti ir tą planą vykdyti be jokių mokytojų ar brangių studijų.

Ar norite išmokti gerai kalbėti kokia nors kalba (ar dešimčia kalbų), ar per trumpą laiką išstudijuoti bakalauro lygio programą, ar įvaldyti įvairius produktui ar verslui nuo nulio sukurti reikalingus įgūdžius, laikykitės knygoje „Spartusis mokymasis“ nurodytų principų ir jums pavyks.


***

Kaip greitai išmokti kokio nors sunkaus dalyko, kad nereikėtų kelerius metus trinti aukštosios mokyklos suolų? Perskaitykite knygą Spartusis mokymasis. Joje rasite konkrečių nurodymų, kaip sparčiai struktūruoti ir įsisavinti sudėtingus dalykus. Šioje knygutėje aprašomi visi etapai, kaip tapti itin sparčiai besimokančiu žmogumi.

Robert Pozen, MIT Sloano vadybos mokyklos docentas, knygos Extreme Productivity („Itin didelis produktyvumas") autorius

Spartusis mokymasis yra geriausia mano kada nors skaityta knyga. Ji yra puikiai parašytas, gerai tyrimais paremtas šedevras, kuriuo iškart galima pradėti naudotis. Jei ieškote, kas jums stebuklingai nušviestų mokymosi procesą, rinkitės knygą Spartusis mokymasis. Jei norite ką nors išmokti, padarykite sau paslaugą ir nedelsdami perskaitykite šią knygą.

Barbara Oakley, knygos A Mind for Numbers („Skaičiais operuojantis protas") autorė ir knygos Learning How to Learn („Kaip išmokti mokytis") bendraautorė ir viena iš instruktorių

Ši knyga yra neįkainojamas įrankis, padėsiantis per trumpą laiką įvaldyti sudėtingus įgūdžius. Perskaitykite knygą Spartusis mokymasis ir pakylėkite savo gyvenimą į kitą lygmenį!

Chris Guillebeau, bestselerių The $100 Startup („Startuolis, pradėjęs nuo 100 dolerių") ir The Happiness of Pursuit („Laimė siekti") autorius.

Knyga Spartusis mokymas tarsi suteikia supergalių šiuolaikinėje konkurencinėje kovoje. Perskaitykite ją ir jūsų gyvenimas pasikeis!

Cal Newport, knygų Digital Minimalism („Skaitmeninis minimalizmas") ir Deep Work („Gilus darbas") autorius.

Tikrai įstabi knyga apie mokymąsi: patraukli, naudinga, praktiška. Ja gali pasinaudoti bet kas, norintis ko nors išmokti savo tempu. Knygoje Spartusis mokymasis tiksliai parodoma, kaip mokytis geriau, nei atrodė įmanoma.

Derek Sivers, knygos Anything You Want („Viskas, ko tik nori") autorius

***

Scottas H. Youngas yra rašytojas, kuris imasi įdomių saviugdos projektų: per dvylika mėnesių mėgino išeiti ketverių metų informatikos bakalauro programą, per vienus metus – išmokti keturių kalbų. Jis gyvena Kanadoje, Vankuverio mieste.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti