ispardavimas -70%
Frančeskos vakarėlis

Frančeskos vakarėlis

Nauja kaina:
3,00€
Sena kaina:
9,84€
Sutaupote:
6,84€

Apie

Airių rašytojos romanas apie moterį, kuri, nors ir išduota artimiausio žmogaus, nepalūžta. Į išdavystę ji atsako kerštu. Jos atsakas tylus, bet ryžtingas.   Knygos autorė Patricia Scan...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 447
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502248

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Frančeskos vakarėlis “ aprašymas

Frančeskos vakarėlis

Airių rašytojos romanas apie moterį, kuri, nors ir išduota artimiausio žmogaus, nepalūžta. Į išdavystę ji atsako kerštu. Jos atsakas tylus, bet ryžtingas.
 
Knygos autorė Patricia Scanlan gimė ir gyvena Dubline. Jos romanai išversti į daugelį kalbų ir yra tarptautiniai bestseleriai.
 
Vieną niūrų rudens rytą nepriekaištingos motinos ir žmonos Frančeskos Kirvan saugus ir ramus gyvenimas negrįžtamai pasikeitė, kai jos vyras namuose paliko savo mobilųjį telefoną. Gyvenimui apvirtus aukštyn kojom, belieka tik du pasirinkimai... nuskęsti arba išplaukti. Frančeska pasirenka gyvenimą. Lengviau pasakyti nei padaryti... Pirmiausia, ji turi susiremti su gudria, energinga, įspūdinga ir dešimčia metų jaunesne konkurente. Po ryžtingo starto, Frančeskos gyvenimas neabejotinai pasisuka į gerąją pusę.
 
Revanšas - geriausias patiekalas, kai patiekiamas šaltas, ypač po dietos. Frančeska nusprendžia suruošti vakarėlį... Štai tuomet ir prasideda tikrosios linksmybės!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai