Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Moterys, kurios myli per stipriai

10,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Robin Norwood
Informacija
  • Metai 2016
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 328
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415020980

Knygos „Moterys, kurios myli per stipriai “ aprašymas

Autorė Robin Norwood – licenzijuota santuokos ir šeimos terapistė, kuri daugiau nei 15 metų specializuojasi gydant alkoholizmą ir kitas priklausomybę sukeliančias medžiagas. Jos knyga „Moterys, kurios myli per stipriai“ – pasaulinis bestseleris.

Knygoje „Moterys, kurios myli per stipriai“ analizuojamas „per stiprios“ meilės fenomenas, kaip specifinių minčių, jausmų ir elgesio būdų sindromas, kurį autorė pirmąkart atpažino padirbėjusi alkoholikų ir narkomanų konsultante. Nelaimingi asmeniniai santykiai siejami su psichologine priklausomybe nuo kito asmens. Ji prilyginama priklausomybei nuo maisto ar narkotizuojančių medžiagų. Atskleidžiama šios problemos kilmė, raida, psichologinė žala ir populiariai pateikiama aiški bei išsami gydymosi programa.
„Moterys, kurios myli per stipriai“ yra įvairiapusiška knyga, kuri tiks ne tik gydytojams, psichologams, socialiniams darbuotojams, bet ir plačiam skaitytojų ratui. Skaitytojus sudomins specifinių jausmų ir minčių analizavimas, kilmė, raida ir žala, o naudingi patarimai padės kasdieniniame gyvenime.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti