Meilė sau: praktinis vadovas moterims

11,16€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius Megan Logan
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9786098254853

Knygos „Meilė sau: praktinis vadovas moterims“ aprašymas

Atsikratyk nepasitikėjimo savimi, lavink atjautą sau, priimk save tokią, kokia esi! 

Pasaulyje, kupiname asmeninių ir profesinių sunkumų, ne visada paprasta mylėti ir užjausti save. Bet „Meilė sau. Praktinis vadovas moterims“ pagelbės žengti pirmąjį lengvą žingsnį. Šis leidinys gausus susimąstyti raginančių minčių ir padrąsinimo visoms, kurios trokšta išsiugdyti pasitikėjimą savimi bei savigarbą – bruožus, reikalingus kasdien susiremiant su gyvenimo iššūkiais.

Kad ir ko norite – pamilti savo kūną, atsisveikinti su toksiškais santykiais ar tiesiog priimti save tokią, kokia esate, – šis kūrinys suteiks jums vertingų įrankių ir praktinių įgūdžių, raginančių pagerinti santykį su savimi.

Knygoje „Meilė sau. Praktinis vadovas moterims“ rasite efektyvų dviejų dalių būdą, kurį taikydamos suprasite, kas iš tiesų yra meilė sau ir kodėl ji tokia reikšminga. Be to, sužinosite, kaip paleisti nepasitikėjimą savimi, lavinti atjautą sau bei kurti prasmingą ir tikslų kupiną gyvenimą.

Semkitės įkvėpimo iš garsių žmonių citatų, afirmacijų, efektyvių pratimų ir nuodugnių pasiūlymų, paremtų pozityviąja psichologija, atidumu ir kitais meilės sau lavinimo būdais.

Jeigu išgyvenate sudėtingą laikotarpį arba paprasčiausiai siekiate gyvenimą praturtinti meilės sau kupinomis veiklomis, ši praktinė knyga leis sužydėti jūsų potencialui, taip pat lavinti ir puoselėti savo asmenybę.

Atsiliepimai apie knygą:

„Meilė sau. Praktinis vadovas moterims“ ne tik paaiškina, kuo tokia svarbi meilė sau, bet ir suteikia lengvo skaitymo malonumą, išsamiai pristato praktinius pratimus bei kitus asmeninio tobulėjimo įrankius. Megan Logan, jau ilgus metus aktyvi meilės sau judėjimo narė, savo knygoje remiasi daugelio ekspertų įžvalgomis ir savo pačios nepaprastai giliomis žiniomis. Nekantrauju šią knygą dovanoti ir ja naudotis savo privačioje konsultavimo praktikoje – tiek asmeninėse, tiek ir grupių konsultacijose", ― Connie Cooper, licencijuota socialinė darbuotoja.

Ši knyga atsirado kaip tik vietoje ir laiku visiems, kovojantiems su valgymo sutrikimais. Megan pirmiausia labai tiksliai paaiškina, kas meilė sau yra, tada atskleidžia, kuo ji mums tokia svarbi, ir galiausiai – prieš skaitytoją išdėlioja visus įrankius, kurie padeda save mylėti labiau. Tai meditacijos, afirmacijos ir ištisi kelio į meilę sau žemėlapiai su gausybe stotelių pakeliui", ― Marilyn Dahl, dietistė ir valgymo sutrikimų specialistė.

Padarykite sau paslaugą ir nerkite į šią knygą stačia galva. Ji įveikia visas kliūtis, su kuriomis susiduria moterys. Lyg visos saviugdos knygos sudėtos į vieną, ir dar priedo gaunate nemokamą asmeninį psichologą. Kai baigsite skaityti, kaltinkite mane už tai, kad panorėsite jos egzempliorius išdovanoti savo mamai, dukroms, seserims ir dar bent penkioms draugėms", ― Jessica Bradstreet, licencijuota klinikinė socialinė darbuotoja.

Ši knyga man buvo neįtikėtinai akis atveriantis skaitinys. Jaučiausi lyg Megan būtų parašiusi ją specialiai man. Moterims, susikoncentravusioms į savo vaidmenis šeimoje, namuose, vaikų auginime ir darbe, visoms, kurios jaučiasi lyg žiurkėnai, nuolatos besisukantys savo rate. Ši knyga mane privertė suvokti, kaip smarkiai man reikia mažinti tempą ir pasirūpinti pačiai savimi. Juk negaliu pasirūpinti kitais, jei manimi pačia nėra pasirūpinta. Autorė priverčia jus galvoti apie tokius gilius klausimus, kurių turbūt niekada savęs nesugalvojote paklausti. Man labai patiko dienoraštinis knygos principas, joje taip paprasta surašyti savo mintis. Rekomenduočiau šią knygą bet kuriai moteriai, norinčiai pasiknaisioti giliau ir atrasti vidinę ramybę šiame išprotėjusiame pasaulyje. Daugiau nei 20 metų patirties, kurią sukaupė Megan, labai aiškiai jaučiasi šioje praktinėje knygoje", ―Traci Bragg, gydytoja.

Apie autorę:

Megan Logan – socialinio darbo magistrė, licencijuota klinikinė socialinė darbuotoja, daugiau negu 20 metų konsultuojanti pacientus psichikos sveikatos klausimais. Ji dirbo pagalbos centruose su smurtą artimoje aplinkoje ir seksualinę prievartą patyrusiais asmenimis, dalyvavo valgymo sutrikimų bei vietinėse paliatyviosios slaugos programose. Pastaruosius 10 metų knygos autorė sėkmingai verčiasi privačia praktika. Jos specializacija – su traumomis, prievarta, valgymo sutrikimais, sielvartu ir netektimis susijusios problemos. Kaip teigia M. Logan, Emocinis stabilumas ir psichinė sveikata tampa labai svarbūs siekiant užtikrinti didesnę ramybę ir pusiausvyrą mūsų ir mūsų šeimų bei artimųjų gyvenime.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti