Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Slaptoji Geišos istorija

Slaptoji Geišos istorija

Internetu:
17,64€
Knygyne:
20,75€

Apie

Imperatorienės rūmų dama Sei Shōnagon (966–1025) buvo labai išsilavinusi ir inteligentiška moteris, nevengusi karčios ironijos ir dygaus sarkazmo tiek savo, tik kitų atžvilgiu, todėl jos priešų gretos nuolat gausėjo. Jie mielai būtų žvilgtelėję į ...
Leidykla: Obuolys
Autorius Sei Shonagon

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 304
  • ISBN 9786094842641

Knygos „Slaptoji Geišos istorija“ aprašymas

Imperatorienės rūmų dama Sei Shōnagon (966–1025) buvo labai išsilavinusi ir inteligentiška moteris, nevengusi karčios ironijos ir dygaus sarkazmo tiek savo, tik kitų atžvilgiu, todėl jos priešų gretos nuolat gausėjo. Jie mielai būtų žvilgtelėję į slaptąjį Sei Shōnagon dienoraštį...

SLAPTOJI GEIŠOS KNYGA arba kitaip dar vadinama PRIEGALVIO KNYGA parašyta džiuihicu stiliumi, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas, nors toks tikrai nėra. Šios knygos tekstas – tai tarsi intymus pokalbis.

Jei gerai įsiklausysi – tavo širdis dainuos.

Jei liksi abejingas – nieko nesužinosi.

SLAPTOJI GEIŠOS KNYGA – kiekvieną kartą vis kitokia, skirtingais žmogaus gyvenimo periodais atsiverianti naujai, nustebinanti, sužavinti poetiškais, rytietiškai rafinuotais pastebėjimais, nukreipianti skaitytojų mintis į pačią esmę. Nors parašyta prieš tūkstantį metų, SLAPTOJI GEIŠOS KNYGA japonams išlieka kalbos grynumo pavyzdžiu ir ryškiausiu literatūros perlu.

SLAPTOJI GEIŠOS KNYGA anksčiau buvo išleista pavadinimu PRIEGALVIO KNYGA.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai