Laiko kilpos

9,00€
*Išpardavimo kaina
17,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Blake Crouch
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786094795510

Knygos „Laiko kilpos“ aprašymas

„Neįmanoma perkonstruoti ar patobulinti būties taip, kad būtų išvengta skausmo.“ 

Niujorko policijos detektyvas Beris Satonas pirmąkart susiduria su klaidingos atminties sindromu – mįslingu sutrikimu, savo aukas išvedančiu iš proto prisiminimais gyvenimo, kurio jie niekuomet nepatyrė, – ant vieno dangoraižio stogo, bandydamas sustabdyti nuo atbrailos norinčią nušokti moterį. Negalėdamas užmiršti savižudės išsakytų žodžių, Satonas pradeda gilintis į jos istoriją ir netrukus atseka įtartiną organizaciją. Bet tie, kurie saugo paslaptis, nėra linkę jomis dalintis, ir detektyvas greitai supranta esąs nepageidaujamas.

Neuromokslininkė Helena Smit tiki, kad atsiminimai gali virsti realybe. Savo gyvenimą ji skyrė sukurti atminties kėdę, leisiančią iš naujo išgyventi gražiausias prabėgusias akimirkas: pergalingą futbolo varžybų smūgį, netikėtą bučinį, kūdikio atėjimą į pasaulį ar paskutinį brangaus žmogaus apkabinimą. Tačiau Helenos vadovas siekia kur kas daugiau, nei tiesiog padėti prisiminti, tad, technologijai patekus jam į rankas, pasaulis ir jo laikas pradeda eižėti, į savo iškreiptą tėkmę įtraukdamas vis daugiau aukų. 

Įkliuvę į pakitusio laiko tėkmę, Helena ir Beris privalės paaukoti neįtikėtinai daug, kad išlaikytų savo prisiminimus ir neleistų griūvančiam pasauliui nusitempti jų į nebūtį.

„Mokslinė fantastika visa savo esybe: veiksmas, intelektas, emocija, netikėtumas.“ - „Locus Magazine".

„B. Crouchas sukūrė naują, kompleksišką, gyvybe pulsuojančią realybę.“ - „NPR".

Blake'as Crouchas (Bleikas Kraučas, g. 1978) – amerikiečių rašytojas, išgarsėjęs „Veivardo pušyno“ trilogija, pagal ją 2015 m. sukurtas nemažai pagyrų sulaukęs mistinis serialas tokiu pačiu pavadinimu. „New York Times“ bestseleris „Laiko kilpos“ – naujausias autoriaus romanas. 2019 m. „Goodreads“ bendruomenė jį išrinko geriausiu mokslinės fantastikos kūriniu, o „Time“, „NPR“ ir „BookRiot“ paskelbė metų knyga. Autorius mokėsi Šiaurės Karolinos universitete, kurį baigė 2000 m., įgydamas anglų kalbos ir kūrybinio rašymo diplomus.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti