elakcija -30%
Tobulos išvaizdos link

Tobulos išvaizdos link

Internetu:
4,05€
Sena kaina:
5,79€
Sutaupote:
1,74€

Apie

Ši knyga suteikia informaciją ieškantiems grožio ir jaunystės šaltinio, padeda žmogui, neturinčiam mediko išsilavinimo, atsakyti sau į klausimą: operuotis ar nesioperuoti? Tai ž...
Leidykla: Aktėja

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Aktėja
  • ISBN 978995521308

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Tobulos išvaizdos link “ aprašymas

Tobulos išvaizdos link

Ši knyga suteikia informaciją ieškantiems grožio ir jaunystės šaltinio, padeda žmogui, neturinčiam mediko išsilavinimo, atsakyti sau į klausimą: operuotis ar nesioperuoti? Tai žinynas, kuriame apžvelgtos galimybės patobulinti kiekvieną kūno dalį, nurodyti alternatyvūs sprendimai, kad skaitytojas galėtų pasirinkti labiausiai jai tinkamą išeitį. Autorės surinkta informacija ir pateiktos iliustracijos aiškiai ir suprantamai atskleidžia plastinių operacijų eigą, suteikia žinių, kaip pasiruošti operacijai ir prisižiūrėti sveikstant po operacijos, kaip susirasti kvalifikuotą patyrusį plastikos chirurgą, kuris padės jums atrodyti taip, kaip visada svajojote.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai