Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Apšviestoji

14,06€
16,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Tara Westover
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 456
  • Leidykla Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • ISBN 9786094800511

Knygos „Apšviestoji“ aprašymas

Pirmoji žymios JAV rašytojos Tara Westover knyga „Apšviestoji“ – tai pasaulinis bestseleris, kaipmat pelnęs skaitytojų ir kritikų liaupses. 

Tai biografinė, tikrais įvykiais paremta knyga, kurioje autorė pasakoja apie savo vaikystę survivalistų šeimoje, kuri gyveno visiškai atsiribojusi nuo pasaulio. Taros tėvas neigė mokslo, medicinos, technologijų egzistavimą ir prasmę, todėl neleido savo vaikų mokytis. Tačiau Tara, kaip ir jos brolis, būdami beveik pilnamečiais, prieš savo tėvų valią nusprendė ištrūkti iš atokių kalnų ir įstojo į universitetą. 

Tara Westover knygoje jautriai atskleidžia, ką reiškia gyventi tokioje šeimoje, jai priešintis, o galiausiai skausmingai nutraukti visus saitus. Taip pat ji analizuoja mokslo svarbą jauno žmogaus gyvenime. Šiandien autorė yra įgijusi doktorantūros laipsnį ir sėkmingai kopia karjeros link, tačiau kelias iki to buvo ilgas. Apie visą tai – jos bestseleriu tapusioje knygoje „Apšviestoji“. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti