Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Iš karo korespondento užrašų

Iš karo korespondento užrašų

Internetu:
17,13€
Knygyne:
20,65€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Bonus Animus
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Bonus Animus
  • ISBN 9789955754534

Knygos „Iš karo korespondento užrašų“ aprašymas

Tai unikali knyga – vienintelio 1919-1920 m. Nepriklausomybės kovų karo korespondento ir pirmojo  lietuvių žurnalistikos istorijoje –  Antano Žukausko-Vienuolio reportažų ir apsakymų rinkinys.

Knygoje aprašomos kovos su bolševikais Aukštaitijoje ir palei Daugpilį, pafrontės miestų ir kaimų gyvenimas; Trumpa, bet nuožmi kova su bermontininkais prie Šiaulių ir Radviliškio 1919 m. rudenį;

Rinkimai į Steigiamąją Seimą ir kelionė su Lietuvos taikos delegacija į Maskvą 1920 m. vasarą, įspūdžiai iš Sovdepijos pasaulio; Lietuvos kariuomenės žygis į Vilnių, Lietuvos sostinė bolševikų rankose 1920 m. vasarą, kovos su želigovskininkais 1920 m. rudenį;

Be to, knygoje publikuojami apsakymai „Šnipas“, „Bermontininkai“ ir kiti, vaizdavę 1919–1920 m. Nepriklausomybės kovas. Skelbiami periodinėje spaudoje jie dažnai buvo žymėti prierašu „Iš karo korespondento knygelės“ .

Knyga skirta visiems, besidomintiems Lietuvos istorija, rašytojo Antano Žukausko – Vienuolio kūryba ir yra „BONUS ANIMUS“ publikuojamos knygų serijos „Liudijimai“ dalis. Išleistos šios knygos: „Amžininkai – apie 1863 m. sukilimą“, Pr. Žadeikis. Didžiojo karo užrašai“, K. Prapuolenis. Romos užrašai“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti