Istorijos pratybų sąsiuvinis 11 kl II dalis

4,56€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
4,80€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2010
  • Puslapiai 86
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955234074

„Istorijos pratybų sąsiuvinis 11 kl II dalis “ aprašymas

Atlikdami Istorijos pratybų sąsiuvinyje XII klasei esančias užduotis, moksleiviai ne tik pagilins per pamokas įgytas žinias, ugdys gebėjimus dirbti su įvairia dokumentine medžiaga, bet ir ruošis valstybiniam istorijos egzaminui.

Istorijos pratybų sąsiuvinio XII klasei I dalyje pateikiama užduočių, skirtų pasaulio istorijos įvykiams nuo XVIII a. pabaigoje vykusios Didžiosios Prancūzijos revoliucijos iki 1939 m. prasidėjusio Antrojo pasaulinio karo nagrinėti. Taip pat užduočių, skirtų Lietuvõs istorijos įvykiams nuo 1795 m. vykusio trečiojo Lénkijos ir Lietuvõs valstýbės padalijimo iki Lietuvõs nepriklausomybės atkūrimo Pirmojo pasaulinio karo metais nagrinėti.

II dalyje pateikiama užduočių pasaulio istorijos įvykiams nuo Antrojo pasaulinio karo pradžios iki šių dienų nagrinėti. Taip pat Lietuvõs istorijos įvykiams nuo 1918–1920 m. vykusių kovų dėl Lietuvõs nepriklausomybės iki šių dienų nagrinėti.

Nors rekomenduojama šias pratybas naudoti mokantis iš 2008–2010 m. leidyklos „Baltos lankos“ išleisto istorijos vadovėlio XII klasei, pasirinkta chronologija leis pratybų sąsiuviniuose esančias užduotis sėkmingai taikyti mokantis ir iš kitų leidyklų išleistų istorijos vadovėlių ar papildomos istorinės medžiagos.

Dailininkas Zigmantas Butautis

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti