Brolio Jordano kronika

6,51€
9,30€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 125
  • Leidykla Katalikų pasaulio leidiniai
  • ISBN 9789955294047

Knygos „Brolio Jordano kronika“ aprašymas

Brolis Jordanas yra šv. Pranciškaus amžininkas. Jis nebepriklauso pirmųjų brolių grupei – tiems, kurie apie save sakydavo: „mes, kurie buvome su juo – nos, qui cum eo fuimus“, bet yra pirmos brolių pranciškonų kartos narys. Pasakodamas apie Mažesniųjų brolių ordino misijas Vokietijoje, brolis Jordanas visuose įvykiuose įžvelgia Dievo valią ir vedimą, pabrėžia, kad ne jų žygiais reikia girtis, o „Dievu, kuris šį ordiną savo išmintimi sumanė ir pasauliui kaip pavyzdį per savo tarną Pranciškų paskyrė“.

Brolio Jordano kronika iki šiol lietuviams pranciškonams buvo negirdėtas, nepažįstamas jų ordino istorijos ir dvasingumo šaltinis. Taigi naujiena, gurkšnis istorijos, viso to, kuo buvo gyva (ir žavinga) pirmykštė šv. Pranciškaus brolija, kuri drąsiai keliavo, atrasdama naujus pasaulius, naujas tautas ir kalbas, taip pat – naujas Evangelijos paskelbimo galimybes. Šis kronikos aspektas turbūt pats brangiausias, labiausiai aktualus mūsų laikų kontekste.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti