Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas

Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas

Internetu:
15,84€
Knygyne:
19,09€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2014
  • Puslapiai 463
  • Leidykla VGTU leidykla Technika
  • ISBN 9786094574573

Knygos „Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas “ aprašymas

Vadovėlyje "Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas" pateikiama verslo, vadybos, ekonomikos, inžinerinio, humanitarinio profilio ir kitoms universitetinėms studijoms skirta medžiaga tarptautinio verslo bei jo plėtros ir inovacijų sklaidos, inovacinės veiklos aktyvinimo, žinių visuomenės bei žinių ekonomikos kūrimo tematika.  Leidinio "Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas" paskirtis – suteikti studentams ir kitiems skaitytojams kompleksinių žinių apie naujausias tarptautinio verslo raidos tendencijas, šiuolaikinius globalizacijos procesus ir jų apraiškas tarptautiniame versle, apie žinių visuomenės bei žinių ekonomikos kūrimą ir tarptautinio verslo ypatumus žinių ekonomikos kūrimo kontekste. Daugiausia dėmesio skiriama inovacijų sklaidos, inovacinės veiklos aktyvinimo bei mokslo ir technologijų pažangos, kaip esminių verslo internacionalizacijos bei tarptautinio verslo plėtros ir efektyvinimo veiksnių, prasmei ir reikšmingumui atskleisti. Leidinyje nuodugniai apibūdinami šiuolaikiniam tarptautiniam verslui, jo plėtrai, inovacinei veiklai ir jos aktyvinimui, žinių visuomenės bei žinių ekonomikos kūrimui būdingi reiškiniai ir dėsningumai, perspektyvūs teoriniai modeliai ir nauji požiūriai, taikytini aktyvinant technologiškai orientuoto verslo internacionalizaciją bei kryptingai plėtojant mokslinius tyrimus, skirtus tarptautiniam verslui bei mokslo ir technologijų pažangai.
Leidinys "Tarptautinis verslas: inovacijos ir žinių ekonomikos kūrimas" yra naujas ir unikalus tuo, kad jame pirmą kartą tarptautiniam verslui ir žinių visuomenės bei žinių ekonomikos kūrimui inovacijų vadybos ir inovacinės veiklos tematikos vadovėlių rengimo ir leidybos praktikoje pateikiama kompleksinio pobūdžio medžiaga, atspindinti sąsajas ir bendrumą tarp tarptautinio verslo, jo raidos ir plėtros bei tarp žinių visuomenės, žinių ekonomikos kūrimo, inovacijų sklaidos, vadybos, inovacinės veiklos procesų, reiškinių ir dėsningumų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti