Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Lenkijos istorija

Lenkijos istorija

Internetu:
24,82€
Sena kaina:
36,50€
Sutaupote:
11,68€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Adam Zamoyski
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 424
  • ISBN 9785420018293

Knygos „Lenkijos istorija“ aprašymas

Britų ir lenkų istorikas Adamas Zamoyskis gimė 1949 metais Niujorke, užaugo Jungtinėje Karalystėje, studijavo istoriją ir šiuolaikines kalbas. Jis turi dvigubą Lenkijos ir Jungtinės Karalystės pilietybę, kalba angliškai, lenkiškai, prancūziškai, itališkai ir rusiškai. Jo tėvai grafas Stefanas Zamoyskis (1904–1976) ir princesė Elizabeth Czartoryska (1905–1989) 1939 metais išvyko iš Lenkijos netrukus po Vokietijos ir Rusijos invazijos. Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui jie liko Vakaruose, galiausiai įsikūrė Londone. Adamas Zamoyskis yra laisvai samdomas istorikas, daugelio knygų autorius. Yra skaitęs paskaitas Europoje, JAV ir Australijoje, taip pat rengė televizijos ir radijo laidas. Lenkijoje Adamas Zamoyskis pirmą kartą lankėsi 1960-aisiais. Jo anglų kalba parašyta „Lenkijos istorija" suteikia žinių apie šią šalį milijonams žmonių ir yra laikoma etalonine.

Pirmoji jo Lenkijos istorija pavadinimu „Lenkų kelias: lenkų ir jų kultūros istorijos tūkstantis metų" (The Polish Way: A Thousand – Year History of the Poles and Their Culture), pirmą kartą išleista 1987 metais. Anot autorius, „kai rašiau savo knygą, Europa buvo padalyta geležinės uždangos. Peržengti ją bet kuriam, užaugusiam Vakaruose, buvo bauginanti ir neįprasta patirtis – spygliuotos vielos ritės, sargybinių bokšteliai, į keliautojus atgręžti kulkosvaidžiai, aplink visa regintys sargybiniai su aviganiais kėlė ryškius nacių koncentracijos stovyklų bei sovietinių gulagų prisiminimus". Tačiau šiandien, kitaip nei prieš tris dešimtmečius, istorikas rašo jau ne pavergtos ir visom prasmėmis neegzistuojančios šalies istoriją. Jis pasakoja apie visuomenę, sukūrusią savitą socialinę ir politinę civilizaciją.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai