Tikros spalvų istorijos

Tikros spalvų istorijos

Internetu:
4,29€
Knygyne:
5,05€

Apie

Knygelėje rasite dar negirdėtų istorijų apie džiaugsmą ir liūdesį, draugystę ir ilgesį, norą užaugti ir net apie kompiuterio nelaisvę. Spalvingi pasakojimai apie, rodos, kasdienius dalykus privers susimąstyti. Iš pirmo žvilgsnio paprastose pasakose ...

Informacija

  • Metai 2016
  • Puslapiai 32
  • Leidykla Gerosios naujienos centras
  • ISBN 9786094087288

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Tikros spalvų istorijos “ aprašymas

Tikros spalvų istorijos

Knygelėje rasite dar negirdėtų istorijų apie džiaugsmą ir liūdesį, draugystę ir ilgesį, norą užaugti ir net apie kompiuterio nelaisvę. Spalvingi pasakojimai apie, rodos, kasdienius dalykus privers susimąstyti. Iš pirmo žvilgsnio paprastose pasakose gvildenami ne tik vaikams, bet tėveliams svarbūs klausimai: kodėl svarbu susidraugauti su liūdesiu? Kur gyvena džiaugsmas? Kada vaikai suauga? Kodėl pasiilgstama namų? Kodėl svarbu klausytis? Ar reikia svajoti? Ar tikrai kompiuteris geriausias draugas? Tikriausiai pastebėjote, kad kiekviena jūsų diena vis kitokia. Ar matėte, kad linksmos ir liūdnos, saulėtos ir apsiniaukusios, tingios ir darbingos dienos būna skirtingų spalvų? Tai mes – gyvenimo spalvos – darbuojamės stebuklingais teptukais.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai