Sakmė apie strazdą ir gyvatę

9,00€
*Išpardavimo kaina
16,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 560
  • ISBN 9786094793370

Knygos „Sakmė apie strazdą ir gyvatę“ aprašymas

Tai Aukų dienos, kuria prasidės 10-osios kasmetinės Bado žaidynės, rytas. Sostinėje aštuoniolikmetis Koriolanas Snou ruošiasi savo vieninteliam šansui tapti žaidynių mentoriumi. Kadaise galingi Snou šeimos namai išgyveno sunkius laikus. Jų likimas priklauso nuo menkos galimybės, kad Koriolanui pavyks pergudrauti savo bendramokslius ir tapti paaukotojo, galinčio laimėti, mentoriumi.

Tačiau šansai jam nepalankūs. Koriolanui paskirta žeminanti užduotis – globoti 12-osios apygardos mergaitę, menkiausią iš menkiausių. Dabar jų likimai visiškai susipynę – kiekvienas Koriolano pasirinkimas gali lemti palankumą arba nesėkmę, triumfą arba pražūtį. Arenoje vyks kova iki mirties. Už arenos ribų Koriolaną ima kankinti gailestis jam paskirtai merginai... Jam tenka pasverti savo ištikimybę taisyklėms ir troškimą išgyventi, kad ir kas nutiktų.

Suzanne Collins – pasaulį sudrebinusios knygų serijos autorė. „Bado žaidynės“, „Pavojinga meilė“ ir „Liepsnojantis įtūžis“ daugiau nei 5 metus išliko „New York Times“ bestselerių sąraše, buvo skaitomos su neblėstančiu susidomėjimu, o 2012-aisiais perkeltos į didžiuosius ekranus. „Sakmė apie strazdą ir gyvatę“ – ilgai laukta garsiosios trilogijos priešistorė. Šiuo metu S. Collins kūriniai išversti net į 53 pasaulio kalbas.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti