Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
Pasiimk iš gyvenimo viską!

Pasiimk iš gyvenimo viską!

Internetu:
2,55€
Sena kaina:
3,65€
Sutaupote:
1,10€
Leidykla: Luceo

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 112
  • ISBN 9789955678151

Knygos „Pasiimk iš gyvenimo viską!“ aprašymas

Visatoje egzistuoja fundamentalūs dėsniai, kurie galios ir jums, jei tik mokėsite juos panaudoti. Jie galioja kiekvienam, kuris žino apie jų egzistavimą ir moka juos pasitelkti.

Milijonai žmonių buvo įtikinėjami, kad sėkmės taisyklės yra tokios sunkios ir sudėtingos, jog jie tikrai jų niekada neišmoks.

Atskleidžiau, kad kiekvienas gali suklestėti, jei tik išmoks tas pačias „taisykles", kurias išmoko ir taiko klestintys žmonės.

Ketinu pateikti paprastą fundamentalų metodą, kurį pasitelkę galėsite turėti viską, ko norite, ir būti tuo, kuo norite. Tai yra mokslu paremti dalykai, jie galioja kiekvieną kartą, kai yra vykdomi paprastai.

Nepaisant galbūt prastos kilmės, nepaisant išsimokslinimo stokos, nepaisant to, kad nepažįstate nė vieno įtakingo asmens, nepaisant to, jog neturite lėšų, ir nepaisant bet kokių kitų tariamų trūkumų, vis tiek galite būti tuo, kuo norite būti, ir turėti tai, ką norite turėti.

Jei dabar puoselėjate bent menkiausią troškimą, kurį norite įgyvendinti, bet nežinote kaip, tada esate pasirengę mokytis, kaip „Skaičiuoti iki keturių".

Mums buvo sakoma, jog išsilavinimas yra privalomas ir absoliučiai būtinas norint pasiekti bent kokios sėkmės. Taip nėra.

„Jei mokate suskaičiuoti iki keturių", galite tapti bet kuo, kuo norite būti, ir turėti viską, ką norite turėti.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai