Permainų knyga

8,37€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
11,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Leidykla BRIEDIS
  • ISBN 9789955266518

Knygos „Permainų knyga“ aprašymas

Karo nebuvo įmanoma išvengti. Jei būtume laiku pasikeitę, jis būtų tik šmėkštelėjęs kažkur šalia ir be pėdsako ištirpęs ore tarsi blankus vaiduoklis. Tačiau mes nenorėjome keistis. Todėl jis ir prasidėjo. Nežinau, kaip tai paaiškinti. Nesu tikras, kad man pavyks. Bet pamėginsiu.

Garsaus Ukrainos televizijos žurnalisto Andrijaus Caplijenkos kūrinyje „Permainų knyga“ istorinių įvykių fone veikia išgalvoti personažai. Kiekvienas knygos pasakojimas – tai atskira istorija. Visus tekstus sieja sudėtingas Ukrainai ir ukrainiečiams laikotarpis.

Pasakojama apie šalį užgriuvusį karą. Pakeitusį milijonų žmonių sąmonę. Sujaukusį gyvenimus. Personažai žengia savotišku permainų keliu. Nuo sąstingio iki 2013 m. sukilimo prieš prorusišką valdžią. Nuo Kijevo Maidano iki karo su „broliškos“ tautos pajėgomis. Veikale aprašomi įvykiai kartais atrodo neįtikimai. Tai - naujoji tikrovė. Joje teks išmokti gyventi.

Andrijus Jurjevičius Caplijenka (g. 1968 m. spalio 12 d.) - ukrainiečių žurnalistas, laidų vedėjas, režisierius ir rašytojas. A. Tsaplienko buvo pirmasis, o kartais ir vienintelis ukrainiečių žurnalistas daugelyje konfliktų ir karštųjų taškų. Pastaraisiais metais jis daug ir autoritetingai pranešė apie daugelį svarbiausių pasaulio naujienų. Karjerą televizijoje jis pradėjo 1989 m. kaip apšvietimo specialistas gimtojo miesto televizijos kanale. Po to dirbo regioniniu reporteriu televizijos kanale „Orion". 2022 m. kovo 25 d. vakare A. Tsaplienko buvo sužeistas per Rusijos kariuomenės apšaudymą į civilių gyventojų koloną Černigovo srityje.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti