Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Sūnus

Sūnus

10,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Jo Nesbo
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 528
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955239413

Knygos „Sūnus “ aprašymas

Kultinis norvegų detektyvų autoriaus Jo Nesbo kūrinys „Sūnus“ – tai istorija pasakojanti apie dešimtmetį kalėjime kalintį vyrą vardu Sonis. Jis ramaus būdo, niekam nekelia problemų, yra praktiškai idealus kalinys, klausantis net ir kitų kalinių išpažinčių. Tiesa, už visą tai Sonis yra „apdovanojamas“ kalėjimo vadovybės ir jam nenutrūkstamai tiekiamas heroinas. 

Visgi iki šiol buvęs visiškai apatiškas pagrindinis veikėjas po tam tikros informacijos, gautos apie savo tėvą, ryžtasi keršto planui. O tam reikalinga pabėgti iš kruopščiai saugojamo kalėjimo. Nuo tos akimirkos prasideda Sonio keršto valanda, tačiau ją kruopščiai tiria senosios kartos policininkas Simonas Kefas su savo kolege. Tad ar Soniui pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų? 

Jo Nesbo (g. 1960 m. kovo 29 d.) –  norvegų rašytojas, muzikantas, ekonomistas, buvęs futbolininkas ir reporteris. Tai vienas žymiausių pasaulio detektyvų kūrėjų, įvertintų prestižinėmis premijomis: „Stiklinio rakto", „Riverton", Norvegijos knygų klubo, Danijos detektyvų rašytojų akademijos, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos ir kitomis. Šis romanas – tarptautinis bestseleris, išleistas į daugybę pasaulio kalbų. 

2014 m. kovo mėn. duomenimis, Norvegijoje buvo parduota daugiau nei 3 mln. jo romanų egzempliorių. Jo kūriniai išversti į daugiau nei 50 kalbų, o iki 2021 m. visame pasaulyje jų buvo parduota apie 50 mln. egzempliorių, todėl jis tapo sėkmingiausiu visų laikų norvegų rašytoju.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti