Sūnus

9,00€
*Išpardavimo kaina
14,25€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Jo Nesbo
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 528
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955239413

Knygos „Sūnus “ aprašymas

Kultinis norvegų detektyvų autoriaus kūrinys – tai pasakojimas apie dešimtmetį kalėjime kalintį vyrą vardu Sonis. Jis tykaus būdo, niekam nekelia rūpesčių, yra praktiškai idealus kalinys, klausantis net ir kitų kalinių išpažinčių. Tiesa, už visą tai Sonis yra „įvertinamas“ kalėjimo vadovybės ir jam nenutrūkstamai tiekiamas heroinas. 

Tačiau iki šiol buvęs visiškai apatiškas pagrindinis personažas po tam tikrų žinių, gautų apie savo tėvą, pasiryžta keršto planui. O tam reikia pasprukti iš atidžiai saugomo kalėjimo. Nuo to momento prasideda Sonio keršto valanda, bet ją kruopščiai tiria senosios kartos policininkas Simonas Kefas su savo partnere. Tad ar Soniui pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų? 

Jo Nesbo (g. 1960 m. kovo 29 d.) –  norvegų rašytojas, muzikantas, ekonomistas, buvęs futbolininkas ir reporteris. Tai vienas garsiausių pasaulio detektyvų kūrėjų, įvertintų prestižinėmis premijomis: „Stiklinio rakto", „Riverton", Norvegijos knygų klubo, Danijos detektyvų rašytojų akademijos, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos ir kitomis. „Sūnus" – tarptautinis bestseleris, išverstas į daugybę pasaulio kalbų. 2014 m. kovo mėn. duomenimis, Norvegijoje buvo parduota daugiau nei 3 mln. J. Nesbo romanų egzempliorių. Jo kūriniai išversti į daugiau nei 50 kalbų, o iki 2021 m. visame pasaulyje jų buvo parduota apie 50 mln. egzempliorių, tad jis tapo sėkmingiausiu visų laikų norvegų rašytoju.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti