Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Paskutinis namas Nereikalingųjų gatvėje

Paskutinis namas Nereikalingųjų gatvėje

Internetu:
15,18€
Knygyne:
18,30€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Catriona Ward
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 360
  • ISBN 9786094666582

Knygos „Paskutinis namas Nereikalingųjų gatvėje“ aprašymas

Šiandien – Mergaitės su ledinuku metinės. Tai nutiko prie ežero prieš vienuolika metų: mergaitė pirma buvo, o tada dingo. Taigi štai tokią, ir šiaip jau prastą, dieną sužinau, kad tarp mūsų yra Žudikas. 

CATRIONA WARD (Katriona Vord) gimė Vašingtone, tačiau augo ne vienoje šalyje: jai teko gyventi Kenijoje, Madagaskare, Jemene ir Maroke. C. Ward baigė anglų kalbos studijas Oksfordo universitete, vėliau – kūrybinį rašymą Rytų Anglijos universitete. Autorė tapo pirmąja moterimi rašytoja, dukart laimėjusia Augusto Derletho apdovanojimą už geriausią siaubo romaną. „Paskutinis namas Nereikalingųjų gatvėje“ – trečiasis autorės romanas, kritikų laikomas C. Ward literatūriniu proveržiu. Lietuvos skaitytojams tai pirmoji pažintis su šios autorės kūryba. 

Tedas gyvena įprastame name įprastos gatvės gale. Už jos prasideda miškas, kur tūno jo paslaptys. 

Tedas gyvena su kate Olivija. Kai ją apima nerimas, ji griebiasi Biblijos, kai supyksta – keršto. 

Tedas taip pat gyvena su dukra Lorena. Rožiniu dviračiu ji suka ratus po kambarius, o subjurus nuotaikai bando pasprukti. Tačiau palikti namų jai negalima. 

Į gretimą namą atsikrausčius naujai kaimynei, Tedas tikisi su ja susidraugauti. Tačiau ji turi kitą tikslą – išnarplioti paslaptį, sugriovusią jos gyvenimą. Ji tiki, kad ta paslaptis gaubia Tedą. Bet jis to nežino.

Šiurpinanti kelionė į žmogaus sąmonę, tarsi ledo kirtikliu skinantis gilyn į tūkstantmetį ledyną: kuo giliau, tuo šalčiau. – The New York Times

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai
So Extra Slider: Has no item to show!