Paskutinis namas Nereikalingųjų gatvėje

15,18€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
18,30€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Catriona Ward
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 360
  • ISBN 9786094666582

Knygos „Paskutinis namas Nereikalingųjų gatvėje“ aprašymas

Šiandien – Mergaitės su ledinuku metinės. Tai nutiko prie ežero prieš 11 metų. Mergaitė buvo. Tada dingo. Štai tokią, ir šiaip jau prastą, dieną sužinojau, kad tarp mūsų yra Žudikas. 

Tedas gyvena įprastame name įprastos gatvės gale. Už jos prasideda miškas. Ten glūdi jo paslaptys. 

Tedas gyvena su kate Olivija. Kai sunerimsta, ji griebiasi Biblijos. Kai supyksta – keršto. 

Tedas taip pat gyvena su dukra Lorena. Rožiniu dviračiu ji suka ratus po kambarius. Subjurus nuotaikai bando pasprukti. Bet palikti namus jai draudžiama. 

Į gretimą namą atsikrausčius naujai kaimynei, Tedas viliasi su ja susibendrauti. Bet ji turi kitą tikslą. Išnarplioti paslaptį, sugriovusią jos gyvenimą. Ji tiki, kad ta paslaptis gaubia Tedą. Tačiau jis to nenutuokia.

Tai - serijinio žudiko istorija. Pavogtas vaikas. Kerštas. Mirtis. Ir paprastas namas paprastos gatvės gale. Visi šie dalykai yra tiesa. Ir vis dėlto jie visi yra melas... Manai, kad žinai, kas yra paskutiniame Nereikalingos gatvės name. Manai, kad šią istoriją jau esi skaitęs. Štai čia klysti. Tamsiame miške, esančiame Nereikalingųjų gatvės gale, kažkas palaidota. Bet tai ne tai, ką manai...

Šiurpinanti kelionė į žmogaus sąmonę, tarsi ledo kirtikliu skinantis gilyn į tūkstantmetį ledyną: kuo giliau, tuo šalčiau." – The New York Times

Catriona Ward (Katriona Vord) gimė Vašingtone. Bet augo ne vienoje šalyje. Jai teko gyventi Kenijoje, Madagaskare, Jemene ir Maroke. C. Ward baigė anglų kalbos studijas Oksfordo universitete. Vėliau – kūrybinį rašymą Rytų Anglijos universitete. Ji tapo pirmąja moterimi rašytoja, dukart laimėjusia Augusto Derletho apdovanojimą už geriausią siaubo romaną. „Paskutinis namas Nereikalingųjų gatvėje“ – trečiasis C. Ward kūrinys, kritikų laikomas autorės literatūriniu proveržiu. Lietuvos skaitytojams tai - pirmoji pažintis su šios rašytojos kūryba. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti